off road en iyi hangi bölgede yapılır

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan grandemre Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,465

off road en iyi hangi bölgede yapılır?

• marmara bölgesi

Kullanılan: 27 37.5%
  • karadeniz bölgesi

Kullanılan: 41 56.9%
  • akdeniz/ege

Kullanılan: 19 26.4%
  • iç anadolu

Kullanılan: 8 11.1%
  • güneydoğu anadolu/doğu anadolu

Kullanılan: 4 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    72

Etiketler
Ynt: off road en iyi hangi bölgede yapılır

ilk msjınızda anket acmışsınız önce bi kendinizi tanıtın bence daha sonra anket olayı zamanla oylanır ;)

grandemre' Alıntı:
Haydi oylarınızı bekliyorum sizce off road en çok hangi bölgelerde yapılmalı??

hoş geldin dostum iyibir başlık'ta açmışsın fakat biz önce tanışırız,sonra sohbete devam ederiz normal olarak :smiley:

pardon ya ben kendimi tanıayım adım emre 15 yaşındayım maltepede oturuyorum facebook hesabım var isterseniz ekleyinn http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1477504418 ;)

evet emre ben devrekliyim zaten tekel bayim var sehir merkezinde sen nerelisin

bende zonguldak beycumalıyım perşembe akşamı yanni yarın akşam yola çıkacağım ve zonguldağa doğru yola koyulacağım kısmetsen yarın gece orada olurum :D

ben şuanda istanbuldayım ve yarın akşam zaonguldağa gideceğim ve pazar akşamı döneceğim ;)

merhaba
ben erzincan offroad gurubu olarak erzincandada çok güzel offroad alanları oldugunu belirteyim.
listenizde neden doğuanadolu yok.eklerseniz sevinirim.
her yıl 7.ayda uluslar arası esence yedigöller dağcılık festivali düzenkenmektedir,burada offroad alanları da mevcut.

afedersiniz.
güneydoğuanadolu/doğuanadolu yazmışsınız farkedemedim.

Bölge olarak değil ama çoğrafi yapısı olarak bence, iki il bu spor için çok uygun...
Bolu ve Bursa...
3 tarafı dağlarla çevrili mükemmel doğası ve bitmek bilmeyen parkurlarıyla...

Orman olmayan, boş ve kırsal arazi olan, patika yolu bile olmayan, her yerde. gönül rahatlığı ile yapılabilir
isoff'cular böyle yapıyor.[attachment=1]

DSC01026

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.