Off-road Için Acil Yardım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aybrkcn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,072

Aybrkcn

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar afım Ayberk can 28 yaşındayım ve Bursada yaşıyorum haliyle fırsat buldukça kampa gidiyorum yakın ilçelere uludağa ve bu kamp hobimin yanına birde prof olmayacak kadar off-road eklemek istiyorum(Başlangıç olarak ilerisini bilemem :D ) tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim öncelikle bütçem 15000tl bana önerebileceğiniz fazla eğimli olmiyan ama karsilastigimda da beni yari yolda birakmayacak sadece alimi degil yedek parça ve bakimlarinda da beni fazla uzmeyecek ileridede bakimlarini ve parca degisimlerini yapabilecegim araçlar nelerdir?
Şimdiden teşekkürler...

Etiketler
Merhaba arkadaşlar afım Ayberk can 28 yaşındayım ve Bursada yaşıyorum haliyle fırsat buldukça kampa gidiyorum yakın ilçelere uludağa ve bu kamp hobimin yanına birde prof olmayacak kadar off-road eklemek istiyorum(Başlangıç olarak ilerisini bilemem :D ) tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim öncelikle bütçem 15000tl bana önerebileceğiniz fazla eğimli olmiyan ama karsilastigimda da beni yari yolda birakmayacak sadece alimi degil yedek parça ve bakimlarinda da beni fazla uzmeyecek ileridede bakimlarini ve parca degisimlerini yapabilecegim araçlar nelerdir?
Şimdiden teşekkürler...
merhaba,

Lada niva ları bir araştırın derim, hem bütçe hem de yürütme maliyeti sizi memnun edebilir.
forumda yeterli bilgiyi bulabilirsiniz.

merhaba,

Lada niva ları bir araştırın derim, hem bütçe hem de yürütme maliyeti sizi memnun edebilir.
forumda yeterli bilgiyi bulabilirsiniz.
Öncelikle cevabınız için teşekkürler ladaları baya bir araştırdım fakat çok sorun çıkarttığına dair yazılar gördüm hep.

bahsettiğin bütçeye göre alabileceğin en sorunsuz araç yine nivadır. parca sıkıntısı yaşamazsın, hemen hemen heryerde grupları vardır. hiç yalnız kalmazsın. Kara düzen olduğu için telefonla tarif etseler bile tamir edersin. Sen niva bak

Bir haftadir siteyi araştırıyorum lada ile ilgili fikkat edilmesi gerekenler alinirken falan ozellikle curuk, motor, diferansiyel gibi ama baktığım araçlarda çoğu ya çürük var yada motoru gitmiş durumda en öncelik ne olmali alirken dikkat etmem gereken nedir bir tanr buldum alt saç komple değişmiş bu iyi mi kotu mu 2mm sac yaptirmis ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR