Off-Road Tipi Go-Kart Yapımı ??

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 197,123
Ynt: Off-Road Tipi Go-Kart Yapımı ??

canavar bişeye benziyor maşalah vw bozması heralde doğrumudur ?

11052008011ji8

31102008042ew9

Bgyarkaau2

N77323060747956227470hp6

Etiketler

akadaşların eline sağlık çok güzel olmuş . ancak arazide kullanmak için aracın mutlaka 4x4 olması lazım . gevşek zeminde çamurda tek çeker araçlar yetersiz kalıyor. biz yaklaşık dört sene önce iki adet buugy yaptık inanılmaz keyifli bi makina arazide birçok iddaalı arazi araçlarıyla mukayese ettik sonuç hep aynı bizim makina standart araçlarla adeta kafa buluyor şayet kayıtsız bi araç sorun olmuyorsa kesinlikle tavsiye edilir. selamlar

Fahri ORHAN

Nikon ekim 548 496 x 330

ben de bi go kart yapmak istiyorum ama palan proje yok eger taparsanız konuşup parasını verebilirim dark_blue0606@hotmail.com

selam arkadaşlar ben yeni üye oldum
bende uzun zamandır boş vakitlerimde paletli bir araç yapmaya çalışıyorum
şu an sona yaklaştım sayılır
üzerinde 13 hp katana motor var tork konverter var
sonra birbirine ekli 3 şanzuman var 3. şanzuman reno şanzumanı aynı zamanda difransiyel yani
sağ sol da disk fren var ayrı ayrı
bu sitede çok tecrübeli arkadaşlar var
inşallah daha çok muhabbet edeceğiz umarım

bu arada ben başlayalı bu işe 3 yıl oldu heralde
zamanında tecrübesizdim ve küçük bi araç yapacaktım sözde
şaseyide 50*50 3 mm lik profilden yapmıştım
bazı yerlerde 40*40 4 mm profille sağlamlaştırmaya çalıştım
hatta bazı 40*40 profillerin içine 30*30 lamalar çaktım
neyse bi ara fotoları eklerim

bu şekliyle 1500 kg gelir heralde zaten paletler sağ ve sol toplam 500 kg var
bu şekilde bir paletli araç tecrübesi olan varsa tanışmak isterim

herkese selamlar

ya eğer o fiyataysa ben alırım bu buggyi bende çok arıyorum vaLLa ama yapmayı hiç gözüm basmıyo çok uğraştıracağından eminim o yüzden hazır ve güzeL bi buggy aLmayı düşünüyorum bide bunLarın bakımı nasıL yapılır bilen varmı ?

ben off road yapıcam gerekli mazemeleri yazan biri olursa çok sevinirim şimdiden teşşükürler bide yapım şeması felan olursa çok iyi olur sağolun

arkdşlar ben ankrada gezilerin olup olmadıgını sorucaktım bilen warmı ? ankara go kart

Sonic Super Bo-kart
270cc su soğutmalı 4 zamanlı motor
Otomotik vites ayrıca geri vitesi var
Depo kapasitesi 6lt.
Elektrik starterli
Akü 12volt/9Ah
Max hız:65 Km/sa
Hidrolik fren
Toplam ağırlık 260kg. max yük kapasitesi 200kg.
Fiyat 4.900,00ytl.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.