Offroad Yapan Kampçılar Için Deli Tasarım "camping Doughnut"

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KanyaK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,576

KanyaK

wish me luck.
Web
www.kaanyakar.com
Sungha Lim, Hyunmook Lim ve Han Kim tarafından tasarlanan kamp donut'u :smiley:
Taşınması, kurması çok kolay ve modüler. Tabi aracınız varsa :smiley:

camping_doughnut.jpg

camping-donut-2.jpg

camping-donut-3.jpg

camping_doughnut2.jpg

Kaynak: Effortless Camping Tent | Yanko Design

Etiketler
vay vay.. bu ne boyle yaw.. sistemi kurulumu pek anlayamadim, ilaveten agirligi nedir gibi teknik bilgilere ulasamadim ama ondan evel ne varsa silip atacak gibi bisey bu.. cok yeni bisey sanirim, youtube ta video falan bulamadim..

vay vay.. bu ne boyle yaw.. sistemi kurulumu pek anlayamadim, ilaveten agirligi nedir gibi teknik bilgilere ulasamadim ama ondan evel ne varsa silip atacak gibi bisey bu.. cok yeni bisey sanirim, youtube ta video falan bulamadim..

B5f3aa ef0891f8a4804c6ba1a61a1fbdd73c74

B5f3aa 38d7316906cc4e9c8456b442dbfd5863

Konsept olarak imalatı yapılmış ama satışı şu an için yokmuş. Eğer geri dönüşler olumlu olursa satışa çıkar yakında :smiley:

Tasarımcı firmanın sitesi: http://archiworkshop.kr/
Diğer bir kaynak: Glamping tents shaped like worms and doughnuts by ArchiWorkshop

aslinda yil olmus 2016.. halbuki 70 lerde uzay 1999 u seyrederken vay anasini diyoduk.. :smiley: demem o ki kamp sevdalilarina daha iyi hizmet etmesi lazim teknolojinin :smiley: zira uzaya cikalim demiyoruz :smiley: sunun bi de kurulumunu goreydik.. arac ustunde duruyo da, acilip da S veya C sekli alana kadar onca uzunluktaki duvarlar nereye katlanip giriyo.. onu cozemedim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR