sahibinden satılık orjinal 4x4 FORD RANGER

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kaptan_11 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,647

kaptan_11

off_road bir yaşam tarzıdır..............
Yer
bozüyük
aracım 2004 model ve 170000 km dedir hiç bir problemi yoktur.klıma,hidrolik ve fonksiyonel direksiyon,abs,çift hava yastığı,merkezi kilit,4 cam otomatik,arka kapalı kabin(ruhsata işli),üst çıtalar,yan basmaklar,ön koruma demiri,hella sis lambaları,wrangler mt lastiklerve yol lastikleride yanındadır.evrak eksiği yoktur.10.000 tl kadar dizel 4x4 ler ile takas düşünürüm.fiyatı 23500 tl dir.

Fotoraf 0496

Fotoraf 0497

Fotoraf 0498

Fotoraf 0499

Fotoraf 0500

Etiketler
Ynt: sahibinden satılık orjinal 4x4 FORD RANGER

bir iki foto daha ve telefonum 0 534 551 48 11

Fotoraf 0501

Fotoraf 0502

Fotoraf 0503

Merhaba arkadaşım,
İyi müşteriler, iyi satışlar dilerim.
Dikkat et arkadaşım FORD bağımlılık yapar, bende yaptı ki hemde nasıl başka bir araba alsam bile ranger sevdası bimez geliyor bana, iyi düşün derim, herşey gönlündeki gibi olsun.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba arkadaşım,
İyi müşteriler, iyi satışlar dilerim.
Dikkat et arkadaşım FORD bağımlılık yapar, bende yaptı ki hemde nasıl başka bir araba alsam bile ranger sevdası bimez geliyor bana, iyi düşün derim, herşey gönlündeki gibi olsun.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.
doğru söylüyorsunuz.gerçekten çok kral bir makine.iş gereği ayrılmak icabetti.ama en kısa zamanda yenisini alacağımdan emin olabilirsiniz.çok teşekkürler.

ByBeRKuTKu' Alıntı:
Hayırlı Satışlar İç fotoları mevcutmu?
teşekkürler.hazırda yok yarın atabilirim.içide tertemiz koltuk kılıflarına kadar orjinal yırtık sökük yok hiçbir yerinde .yarın akşam nasip olursa bu saatlerde atarım fotolarını.

BOZÜYÜKLÜ' Alıntı:
abi hayırlı satışlar. saksağan misali yapalımmı : ::smiley: )))
teşekkürler metin.saksağanlık beni bozar.nakite ihtiyaç var.daha ucuz bir araç lazım.terranoyuda daha önce kullandım.modelli alacak olursam ranger çok iyi bir araç. yinede teşekkürler.

Bence siz fiyatınızı gözden geçirin derim.Araca diyeceğim yok.Hayırlı satışlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.