Satılık - 1993 Model Land Rover STW - Benzinli

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmetaliegeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,957
Yer
NAZİLLİ
Tüm GEZENBİLİR dostlarına iyi günler,hayırlı işler dileklerimle.Land Rover Defender 1993 model ,Antalya Elmalı tapu müd alınma araçtır.STW benzinli orj motoru hiç LPG takılmamış 5 kişilik arazitaşıtı hidrolik direksiyonlu vergisi az vize 2sene.Araç alındıktan sonra binerek Nazilliye geldi .gereken bakımları yapıldı. Fren blataları,distirvitör kapağı,bujiler,önfarlar sinyal-stop lamba camları,cam fitilleri değişti. Aracın boyası orj rengi MAVİ sadeceboya atıklarından dolayı janlar boyandı araç komp pasta-cila oldu . Dösemeleri iyi araç kapalı yerde muhafaza edilmiş ,yorgun ,ezik,yatmış deyildir.Alındığında faal çalışır durumda idi hiç sıkıntısız yaklaşık 350 km yol gelmiştik. Bakımları bittikten sonra birkerde tüv den geçti.Araç sahibi yedek parçacı ayni zamanda Avcı ağabeyim Turgut ÖZTÜRK Nazilli 0 533 396 43 79 Aracın fiyatı 19000 pazarlık payı vardır SELAMLAR

Etiketler
Selam arkadaşlar aracın lastikleri iyi durumda. Arızalı çalışmayan aksamı yoktur,vize devam ediyor,eksiksiz ve bakımlıdır orj avadanlıkları içinde,sonradan takma aksesuar vs yoktur. İyi günler.

Ynt: Satılık - 1993 Model Land Rover STW - Benzinli

Murat bey iyigünler Aracın fotoları cep telefonumda var ,bilgisayara aktarıp yayınlamasını beceremiyorum .birde oğlumun note book,da var,kendisi Sivasta okuyor akşam tel konuşup fotolarını koydurmaya çalışacağım.selamlar

Teşekkürler

Oğlunuz halledecektir bu sorunu.

Cevap ver butonuna basınca ekrana gelen pencerede Gözat Düğmesi çıkmaktadır.
5 adede kadar foto eklenebilir bir mesaja.

İyi akşamlar.

Merhabalar Mehmetali bey,
Nazilli ve Öztürk soadını görünce birden yıllar önce bizim ilçede Fransızca öğretmenliği yapan sayın Ekrem Öztürk hocam aklıma geldi.
Babamla çok iyi dosttular.Benim yaşım ve birazdaha yukarısı Ekrem hocayı çok iyi tanır, sayar ve severler.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Merhabalar Niyazi bey.Hatırladıklarınız doğrudur EKREM hocam seneler önce sizin memlekette Beşikdüzün de görev yapmış,Ekrem hocayı tanıyorum ama Ülkemizin nerelerinde görev yaptı bilemezdim.Araç sahibi ağabeyim, hocanın amcasının oğlu yazdıklarınızı okuduktan sonra tlf arayıp sordum doğruladılar,bende size yazıyorum. Araç çok düzgün orj düşünürseniz gelin hem misafirimiz olursunuz. SELAMLAR.

Hasan bey aracın iç kısmıda temiz ve düzgündür,Gögüslük göstergeler saglam orj çalışır duruda eksikte yok,kapı panoları,cam açma,kapı içten acma kolları sağlam,Döşemeler kumaş koltuk süngerleri ezik deyil döşemelerinde yırtık,sökük yok ama bunun yanında pırılpırıl yenide deyil yalana gerek yok.Herhalde orj döşemenin üstüne kadife kumaşla kaplanmış. SELAMLAR HAYIRLI İŞLER.

Güzel araçmış.

Tekerlekler de yenilenirse tadından yenmez gibi. ( Aracım yok - Araçtan da anlamam. Lakin tekerlekler biraz daha dişli olsaydı diyor gözlerim.)

Hayırlı Satışlar.

aracı geldiğin de gördüm güzel arac temiz diri duruyor.

Özhan bey olumlu yorumların için çok teşekkürler siz aracı gördünüz ,esasında satılacak land deyil Turgut abi kullanmıyorum diye satmak istiyor.işallah severek kullanacak kıymetini bilecek kişiye nasip olur.Çok severek beyenerek alındı, nasip bu işler zaman,sevgi ve heves istiyor. Hayırlı işler kardeşim.SELAMLAR.

Murat bey güzel yorumlarınız için teşekkürler. Araç gerçekten çok diri yıpranmamış. Lastikleri yarının üstünde kartipi olmadıgı için öyle görünüyor. Bence aracın acil lastiğe ihtiyacı yok,tabiki 4 çelik jant 4yeni lastikle başka olur. Önemli olan aracın düzgünlüğü bence.SELAMLAR

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.