Satılık 2.7 Crd Vision Paket Lacivert 192 Binde.orjinalll

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ONURSATIR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,460

ONURSATIR

Yeni Üye
Yer
ARTVİN
Arkadaşlar 2005 model 2.7 crd Grand Cheroke mi satıyorum.
Vision baket
16 inc ofsetli jant
BF GOODRİCH A/T LASTİK 3 BİN KM YAPTI.
Yükselteme kiti mevcut
Kesinlikle offroad yapmadı
cadde aracıdır.şekillidir.
192 BİN km de.aracın tüm yağları değişti
difransiyel
şanzuman
difransiyel arazi katkıları
motor yağı
aklınıza gelecek tüm sıvılar değişti cam suyuna kadar :D
ön/arka balatalar.
el firen balatası
sis farları yenilendi solukdu.
katlamalı/ ısıtmalı dikiz aynası
en ful olan modeldir.çalışmayan hiç bir aksamı yoktur.
araçın sahibinden.com daki ilan nounu veryorum ordan bakabilirsiniz.

208032756
aracıma güveniyorum istediğiniz ustayla gelebilirsiniz.
saygılarımla.

Etiketler
Ynt: Satılık 2.7 Crd Vision Paket Lacivert 192 Binde.orjinalll

Aracınız çok güzel, ben de bu model Bir araç arayışındayım ama sizin aracınız bütçemi aşıyor, hayırlı satışlar

Ynt: Satılık 2.7 Crd Vision Paket Lacivert 192 Binde.orjinalll

Onur bey merhaba ilk once hayirli satislar olur insallah ben lastiklerinizden memnun olup olmadiginizi merak ediyorum bu lastiklerden almak istiyorum ama cok kararsizim islak zeminde cok kayar diyende var iyi diyende sizin bu konudaki tecrubelerinizi merak ettim genel kullanimim istanbul olacagi icin önemli tesekkur ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR