Satılık Karavan - Yurtdışına Yerleşmem Nedeniyle Acil

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezcin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,751

gezcin

Yeni Üye
KDV AVANTAJI / Firmlara fatura edilmesi ahlinde KDV avantajı önemli
2003 model iveco
Şubat 2008'de yapıldı. Arkası çift kişilik yatak. Bu yatağın üzerinde açılıp kapanabilen bir ranza yatak var. Orta kısımda tuvalet-Banyo ve mutfak karşılıklaı. Şöför koltuğunun arkasında bir küçük masa var. Gerektiği zaman bu masa kapatılıp yerişne portatif büyük masa konuloabiliyor (Mevcut). Aracın standart yolcu koltuğu iki kişşilikti. Bu koltuk tek kişilik bir koltuğpa dönüştürüldü ve gerektiği zaman arkaya doğru 45 derece yatıp, arkasındaki koltukla birleşiyor ve burası da tek kişilik bir yatağa dönüşüyor. Tuvalet yat tipi, elektrikli modeldir. Araçta 90 Lt. Temiz su deposu var. Pis su ise altta yedek tekerlek yerinde mutfak ve tuvalet için ayrı ayrı depolar olarak yapıldı.
12 - 220 Volt elektrik sistemi vardır.
Aracın her tarafının ısı yalıtımı yapılmıştır.
Normalde satmamak üzere yaptırdım ancak acil bir ihtiyacım nedeniyle satmak zorundayım. Fiyat bu nedenle çok cazip. Fiyata bakarak Bir bit yeniği var denmemelidir.
Iveco tercih etmemin nedeni ticari araç kategorisinde olması ve yedek parçasının çok ucuz olması idi.
İstendiği zaman istenilen serviste kontrol edilebilir.
Araç yaklaşık 154.000 KM yapmış. Motor ve yürür oldukça iyi. Alırken Iveco seçmemin nedeni araştırmalarıma göre yedek parça ve servis ücretleri en düşük olan ticari araçlardan biri. Yakıt tüketimi hiçbir koşulda 100 Km'de 10 Lt.'nin üzerine çıkmadı.
Elektrikli aynalar, beşik hareketli sürücü koltuğu, son derece şık sürücü kabini dizaynı, ve en önemlisi Iveco servislerinin yaklaşımları.
Kısaca karavanım ile ilgili teknik hiçbir sorun yok.
Telefon numaram:0532 - 353 3949

35.000 TL

Etiketler

Ynt: Satılık Karavan - Yurtdışına Yerleşmem Nedeniyle Acil

Fotoğraf eklemeye çalıştım ama en lküçük resimlere yükleyemedim. Karavanımla ilgili detaylı fotoğraf www.gezcin.com sitesinde görülebilir. veya isteyene gönderebilirim.
Teşekkürler

Ynt: Satılık Karavan - Yurtdışına Yerleşmem Nedeniyle Acil

fiyatı yanlış yazmışım. 35.000 yazacakjken 25.000 yazmışım. nasıl düzeltebilirim?

Bu ilanı 2008 yılında verdım. Bu karavan da muhtemelen şimdi tencere olmuştur. Ancak ilan hala yayında.
Lutfen bununla ilgili olarak aramayın.
Ilanı yayından nasıl kaldırabileceğimi bilmiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.