Series Sahibi Arkadaşlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan motogezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,443

motogezgin

Kamp II
merhaba ben G kullanıcısıyım.
Bir tane kısa series im olsun istiyorum ancak şöyle.yenice model bir defenderi backdate yapmak istiyorum.110 dan kesme olur kamyonetten olur diye düşünüyorum Yani yeni model şasi motor şanzıman vs aksamı üzerine series lerden birinin kaporta aksamı.kaportasını kullanabileceğim veya kaporta parçaları bulabileceğim bu seri lerle uğraşan kaportacı hurdacı tamirci vs biliyorsanız bilgi paylaşımı rica ediyorum.

Etiketler
Merhaba Series farklı bir araç Series kısa şasi 88 lik geçer farklı olacak bi kelebek camlar ön cam ön panjur içe doğru olacak farklı birşey olmayacak series alsanız motor defender 2500 motor olmaz güçlü değil motor puma veya bd30 olur şanzıman 5 ileri dfnder veya rn380 seriesin orijinalliği güzel 4 ileri şanzıman uğraştırır sizi kesip biçme işi bi kapılar bi ön panjur ön cam değişir diğer series parçaları zor bulunur bende 73 model series topluyorum göstergeleri bulamıyorum

merhaba ben G kullanıcısıyım.
Bir tane kısa series im olsun istiyorum ancak şöyle.yenice model bir defenderi backdate yapmak istiyorum.110 dan kesme olur kamyonetten olur diye düşünüyorum Yani yeni model şasi motor şanzıman vs aksamı üzerine series lerden birinin kaporta aksamı.kaportasını kullanabileceğim veya kaporta parçaları bulabileceğim bu seri lerle uğraşan kaportacı hurdacı tamirci vs biliyorsanız bilgi paylaşımı rica ediyorum.
şuan toplanan series 3 aracımın kapıları var 110 kapı takacam kapıları değiştire biliriz

seriesle uğraşmadan kamyonetten kısa bir 90 yapın yeni yeni mis gibi binin dertsiz tasasız :smiley:
Images
Land rover defender 4x4 diesel 15539101

seriesle uğraşmadan kamyonetten kısa bir 90 yapın yeni yeni mis gibi binin dertsiz tasasız :smiley:Ekli dosyayı görüntüle 2228 Ekli dosyayı görüntüle 2229
Valla ben serie lerin tipini detaylarını çok seviyorum dış görünüş aynadan janta orjinal olsun şasi ve yürürü de dediğiz araçın altı olsun istiyorum.yoksa G den çok memnunum bu yaştan sonra dakika başı elleri yağlamayı bırakın kaputu açmak bile istemiyorum mümkünse

Bu işle uğraşan ankarada ingiliz kemal vardı eskiden galiba bi aralar foruma baktığımda alanyada bu işlerle uğraşan arkadaşlar görüyordum ,tavsiye varmı

alanyada hasan kola var benim bildiğim o yardımcı olabilir ayrıca G kullanıyorsan ve memlunsan başka söze gerek yok bence 10 numara bir araç g ler nadir bulunur iyi düşünmek lazım seriesler biraz dardır g lerdeki ferahliği bulamassın :D:D:D:D

Teşekkür bilgilere.arkadaşlar ben g aracımdan memnunum bir tane görüntüsü güzel mekaniği dertsiz çeşmede köpeklerimle plaja gidecek gelen misafire verecek sakin bir hobi aracı yapmak istiyorum hepsi bu.Aslında ikide bir bozulmıyacagını bilsem tuv de fren sorunu bilmemne sorunu çıkarmayacagını bilsem orjinal bir tane alır hiç rebody le filan uğraşmadan kullanırdım ama artık kaput bile açmak istemiyorum

Series kaputu açılacak açılmasa olmaz kaputu açmamak imkansız gibi bir şeyi yaparsın başka sorun veriri Series ten sonra usta oldum dışardan parça alırım kendim takarım sorunu gideririm debriyaj konusunda usta oldum :smiley: bi ara bahçeye kanal açmayı bile duşunuyorduk yağlı kirli ellerle zevk veriyor uğraşmak bu hafta seriese ne yapa bilirim düşüncesi hiç birşey yapmasakta balkonda izlemek zevk veriyor hatırladığım kadarı ile Seriese kendim yaptığım şnorkel iç döşeme westinghaous fren sistemi kendim taktım debriyajı mutfakta kullanılan strec film tamir etmiş 3 ay idare etmişti beni kapıları değiştirmiştm boya tonu olsaydı onuda kapıda boyatırdım aks ta değiştirmiştim bunları yapa bildiğim için seviyorum seriesi ilgi odağı herşeyi series sahibi olduktan sonra öğrendim kaputu açılmıyacak bir series yapmak zor:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.