Sinop, Yoldan Çıkacak Tüm Off-Road'culara Duyurulur (21-22 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan altuncu57 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,350
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

altuncu57

Zirve
Yer
Ayancık/Sinop
Sinop Alternatif Sporlar Klübünden(sas) duyurulur...

21-22 Ksım 2009 tarihinde Sinop'ta gerçekleşecek olan Offroad yarışların 1. Gün (Cumartesi) Ankara Offroad şampiyonasının ikinci yarışı yapılacak olup 2. Gün (Pazar) Sinop birinci mahalli yarışları yapılacaktır.

İskele meydanında seronomik start verilmesiyle başlayacak olan yarışlar Hamsilos orman içi birinci etabı ile devam edip saat 12:00'da Korucuk mevkii Havaalanı sapahında 2 adet seyirci etabı koşulmak suretiyle tamamlancaktır.

Her iki yarış ayrı ayrı puanlanacak olup pazar günü yapılacak olan yarış İlimizin 2010 yılında Türkiye şampiyonası takviminde yer almasına vesire olabilir. Tüm spor severleri yarışımıza desteklerini bekliyoruz.
Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar | Tavsiye Et | Yorum Yaz

Etiketler
Ynt: Sinop, Yoldan Çıkacak Tüm Off-Road'culara Duyurulur (21-22 Kasım 2009)

konu ile ilgili arkadaşımız ulusal da da ilimizi temsilen hancı asansör sponsorluğunda yarışan başarılı arkadaşımız Cevdet Durdu'dur. gerekli bilgi kendisinden alınabilir. İRTİBAT TEL 0 543 654 08 89

klübümüzün erişim adresi www.saskulubu.com 'dur

Ynt: Sinop yoldan çıkacak tüm offroad'cılara duyurulur 21-22 kasım 2009

Duyuru

etkınlıkte yanınızda olmayı cok ısterdım malum yol ve işlerın yogunlugu tımur.
bu arada yenı arabanda hayırlı olsun.

merhabalar .. bayram oncesi programlarim nedeniyle katilamasamda sinop'a gelmeyi isterdim .. gelecek etkinliklerinizde gorusmek uzere keyifli geziler diliyorum size..

SAMSUN OFFROAD KULÜBÜ 20-21-22 Kasım 2009 tarihlerinde Sinop'ta.......

katılımm sartlarıyla ilgili detaylı bilgi yazabilirmisiniz ?

bildiğim kadarı ile normal koşullara haiz araçlar yarışamayacak. sadece onaylı roll-cage kask tulum ve lisans şartlarının olduğunu biliyorum.yani kendi araçlarımızı yarıştırabildiğimiz şenlik yada oyun türünden bir yarış olmayacak. ulusaldaki kurallar aynen uygulanacak.zaten sadece istanbul'dan ulusalda yarışan araçlardan 12 araç katılıyor.diğer araçlarla sayı 20 civarında .inşallah seneye ulusal yarışlardan birinin Sinop'a gelmesine vesile olur.çünkü parkur acayip güzel ....

bu zevki yaşayamadıktan sonra güzelliği benim için cok bi anlam ifade etmio acıkcası :smiley:)
tamam ulusala hazırlanan araclar yarıssın ayrı bir grup olarakda normal senlik havasında olamazmıydı ?
bence daha da ilgii büyük olurdu ;)

yapılacak olan yarış puana dayalı olacak. yani bizim katıldığımız (perşembe yayla şenlikleri vb....)şenlik yada oyunlar gibi değil. ayrıca ulusala hazırlanan değil birebir ulusalda yarışan araçlar arasında olacak yarışlar.onların sesini duymak ve pilotajlarını seyretmekte en az kullanmak kadar zevk verecektir inanın . çünkü normal giden pek yok...

şimdiden sinoplu rkadaşlara başarılar diliyorum. gönül gelmeyi çok isterdi ama şartlar müsait değil.

muratkorkmaz' Alıntı:
bu zevki yaşayamadıktan sonra güzelliği benim için cok bi anlam ifade etmio acıkcası :smiley:)
tamam ulusala hazırlanan araclar yarıssın ayrı bir grup olarakda normal senlik havasında olamazmıydı ?
bence daha da ilgii büyük olurdu ;)
BENCEDE SANA KATILIYORUM. BİDAHA Kİ SENE HİÇ KİMSE SİNOP'A GİTMEZ KUSURA BAKMASINLARR

Şampiyona takviminde yer almak üzere düzenlenen yarışlar oldukça çekişmeli geçiyormuş.
Parkur çok ağırmış...

Hüseyin Akbulut (keyifadami) nın bu yarışla ilgili fotoğrafları aşağıdaki linktedir...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=43521.0

Kendisine teşekkür ediyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR