Sinop'ta Yapılan Off-Road Oyunlarından Kareler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 57ahmetbasar34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,920

57ahmetbasar34

BAŞAR..
Yer
SİNOP
Web
www.facebook.com
SİNOPTA YAPILAN OFF ROAD OYUNLARINDAN KARELER , YARIŞIN ORTALARINA YETİŞEBİLDİĞİM İÇİN BU KADAR.

KİMİ ZAMAN ETAPLAR KIRICIDA OLDU TABİİ :eek:

ORTALARINA YETİŞMİŞ BİLE OLSAM HARİKA Bİ YARIŞ VE HARİKA DUYGULAR YAŞNDI..

Etiketler

Ynt: Sinop'ta Yapılan Off-Road Oyunlarından Kareler

Arkadaşlar, Sinop'taki organizasyonlar (Andoff ve SAS) gerçekten güzeldi. Bizler de Samoff olarak elimizden gelen desteği verdik. Çamura, motor sesine, zorluğa, dayanışmaya doyduk ve pek çok yeni arkadaşımız oldu. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Elimizdeki fotoğraf ve videoları sitemizde paylaştık. Sağlıcakla kalın.
www.samoff.org

bull' Alıntı:
sinop yarış organizasyonu ve etaplar çok zevki eğlenceliydi ,resimler elime geçince göndericem

tarık abi arabanın yanına geldim kasklarınız takılıydı merhaba demekten vazgeçtim :smiley: inş bidaha sefere tanışırız... Parkurlar çok güzeldi gerçekten. Özellikle bülent abi çok yoruldu emeği büyük ona burdan teşekkür etmek lazım...

ladikoffroad' Alıntı:
tarık abi arabanın yanına geldim kasklarınız takılıydı merhaba demekten vazgeçtim :smiley: inş bidaha sefere tanışırız... Parkurlar çok güzeldi gerçekten. Özellikle bülent abi çok yoruldu emeği büyük ona burdan teşekkür etmek lazım...

keşke tanışsaydık ;D

Sp2042

ladikoffroad' Alıntı:
batuhan iyi akşamlar kardeş yarış heyecanı ve araçlar la ilgilenmekten etrafla ilgilenemedik ama seninle tanışmak bana nasip oldu inşallah başka bir organizasyonda hep beraber vakit geçireceğimiz zaman olur.Bende resimler var fakat şirkette kaldı tabi resimleri keyifadamından(hüseyin akbulut-sakal hüseyin) izin alıp yayınlayabilirim.Bu yarışın benim ilk yarışım manevi değeri ve keyfi çok güzeldi zorlu bir mücadele ile S2 sınıfında 1. olmak ayrı bir zevk oldu.Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Ali Günpay

Çok güzel ve bol çamurlu bir gün olmuş detaylı resim ve videolar varsa izlemekten memnun oluruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri