Sinus Inverter 1500 Watt

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan keklikay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,119

keklikay

Yeni Üye
Yer
izmir
herkese merhaba. arkadaşlar tam sinus inverter almak istiyorum . hangi markayı tavsiye edersiniz bu konularda biraz acemiyim fikirleriniz için şimdiden teşekurler

Etiketler
www://karavanekipmanlari.sahibinden.com
Google KARAVAN EKİPMAN PAZARI- ANKARA KARAVAN EKİPMANLARI
Kep

Linetech ve Cotek
bu 2 marka var tanınmış.. ikiside aynı firmanın ürünü..
cotek olan güneş enerjisi sarzına daha uygun..
bildiklerimi aktarayım..
mesela bi dag eviniz var sistem kuracaksanız 12v. tercih etmeyin..24-36-48v. olanlar daha verimli calışıyorlar..
cekeceginiz amperi ve dolduracagınız şarz amperini çok iyi hesaplatın.. sanırım işin püf noktası burası oluyor..
buzdolabı gibi alatler ilk çalışmada 10 misli akım cekebiliyorlar gibi ayrıntıları var ..
konu ile ilgili forumda bilği cok geriye doğru azcık karıştırın..
kolay gelsin.:smiley:

Linetech ve Cotek
bu 2 marka var tanınmış.. ikiside aynı firmanın ürünü..
cotek olan güneş enerjisi sarzına daha uygun..
bildiklerimi aktarayım..
mesela bi dag eviniz var sistem kuracaksanız 12v. tercih etmeyin..24-36-48v. olanlar daha verimli calışıyorlar..
cekeceginiz amperi ve dolduracagınız şarz amperini çok iyi hesaplatın.. sanırım işin püf noktası burası oluyor..
buzdolabı gibi alatler ilk çalışmada 10 misli akım cekebiliyorlar gibi ayrıntıları var ..
konu ile ilgili forumda bilği cok geriye doğru azcık karıştırın..
kolay gelsin.:smiley:
Yerli Üretim tam sinüs inverter tercih edebilirsiniz.
topresim.php

herkese merhaba. arkadaşlar tam sinus inverter almak istiyorum . hangi markayı tavsiye edersiniz bu konularda biraz acemiyim fikirleriniz için şimdiden teşekurler
Merhaba kablo ve diğer ekipmanlarda bana baya yardımcı olundu ve ertesi gün teslimat yapıldı yani kaliteli ürün hızlı sevkiyat şahsen ben memun kaldım.

Tam Sinüs İnverterler nedir?

Tam sinüs dalga aynı evdeki şebekeden aldığınız çıkıştır. Çok temiz, düzgün ve en iyisidir. Bu yüzden tüm uygulamalarda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Cihazlarınız daha az ısınır. Yük olarak motor, klima, buzdolabı çalıştıracaksanız ya da endüstriyel cihaz ve uygulamalar için kesinlikle tam sinüs inverter tavsiye edilir.

1500 WATT 12 VOLT TAM SİNÜS İNVERTER
Kategori : TAM SİNUS İNVERTERLER
Marka : MEXXSUN
Ürün Adı : 1500 WATT 12 VOLT TAM SİNÜS İNVERTER
Fiyat : 230,91 USD + KDV
SİPARİŞ VE TEKNİK BİLGİ İÇİN: SERHAT BEY 0 543 837 55 76

Son düzenleme:

Arkadaşlar, hobidaşlar, Ekteki invertör ile ilgili bilgisi tecrübesi olan var mı aramızda..

Screenshot 2016 10 01 22 37 43

o ürün inverter degil..

o alet güneş enerjisi panellerinden gelen elektiriğin akülere yollayıp şarzını kontrol eden alet dir..

arabalarda şarz dinamosu ile akü arasında olan konjektör ile aynı işi yapar..

o ürün inverter degil..

o alet güneş enerjisi panellerinden gelen elektiriğin akülere yollayıp şarzını kontrol eden alet dir..

arabalarda şarz dinamosu ile akü arasında olan konjektör ile aynı işi yapar..
Teşekkür ederim, yazım hatası olmuş invertör yazmışım(bu günlerde çokça invertör araştırması yapıyorum da) şarj kontrol yazacakken ..ne işe yaradığını da biliyorum da markayı modeli bilen tanıyan var mı demek için sormuştum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri