Sizce Hangi Hilux'u Almalıyım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmet000061 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,459

SİZCE HANGİ HİLUX ALINIR

• SİZCE HANGİ HİLUX ALINIR

Kullanılan: 1 16.7%
  • SİZCE HANGİ HİLUX ALINIR

Kullanılan: 5 83.3%

• Kullanılan toplam oy
    6

ahmet000061

Yeni Üye
YARDIM EDERMİSİNİZ HİLUX ÜSTADLARI KULLANICILARI YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR -------------------------------------------------------------------------------- İLANLARININ ÖZELLİKLERİNİ DİKKATE ALIRMISINIZ ÖYLE FİYAT KIYASLAMASI YAPALIM ARKADAŞLAR SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRDINIZ İlan No 64295961 SAHİBİNDEN.COM BU İLANDAKİ ARAÇ 1989 MODEL KİLİT YOK 27.000 TL bu parayı edermi İlan No 68969424 SAHİBİNDEN.com BU ARAÇ KOPLE REVİZE EDİLDİ GEZENBİLİR SİT FOTOLARI VARDIR ARAÇTA KİLİT YOK KİLIMA YOK 1996 MODEL 2,8 MOTOR İlan No 67907002 SAHİBİNDEN.COM ORJİNAL KLIMA MOTOR KOPLE REVİZE EDİLDİ HİLUXLARI HEPSİ 2,8 MOTOR 1989 MODEL 24 .000 MİLYAR İlan No 57670304 SAHİBİNDEN.COM BU ARACA İÇİM ISINDI ONADA TÜP ATTIRMAK KAYDIYLA VE YEDEK PARÇA SORUNU VARMIDIR 25,000 MİLYAR SİZ OLSANIZ HANGİ ARACI ALIRDINIZ FİYATLAR UÇMUŞMU YOKSA 13 BİNE 15 BİNE HİLUX ALIPTA KENDİM Mİ YAPTIRSAM YARDIMCI OLURMUSUNUZ KİLİTSİZ HİLUX BU KADAR PARA EDERMİ VEYA BU HİLUXLAR BU KADAR PARA EDERMİ ARKADAŞLAR OCAK SONUNA KADAR YA ALACAM YA ALACAM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM HİLUX KULLANICI ARKADAŞLARIM SİZİN FİKİRLERİNİZ , BİLGİLERİNİZ , DENEYİMLERİNİZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ

Etiketler
Ynt: Sizce Hangi Hilux'u Almalıyım

dostum gezenbilir ve off-road deneyimi olan biri olarak şu aracı şiddetle tavsiye ederim.

Murat 147

Murat 149

Mükerrer konunuz ve bu mesajdaki gereksiz bir iki mesaj silinmiştir.

Lütfen forum içinde sürekli büyük harfler ile yazı yazmaya özen gösteriniz.

Araç arayışınızda size kolaylıklar diliyorum.

Bülent beyin dediği gibi nerelerde kullanıldığı bilinen ve gözümüzün önünde ki araçlara daha fazla bakınız.

murat bey teşekkür ederim bi hatayla konu açtım silemedim bir türlü yardımcı olduğunuz için murat bey bu hilux AŞKIN JEEP SATILIYOR İlan No 26429766 ARAÇLA İLGİLİ BİLGİ ALACAM AMA SATIN ALAMAM BENİM LİMİTİM EN FAZLA 25 .000 TL BU ARAÇTA KİLİMA , KİLİT , HD. DİRİKSİYON BAŞKA NE OLABİLİR Kİ BU KADAR PAHALI SATMASININ SEBEBİ ÖZELLİK OLARAK DİĞER HİLUX DAHAMI FARKLI ACABA ........

Malum sitedeki araçlara bakamadım ama Bülent beyi fotolarını eklediği aracın satış ilanı şu sayfamızda.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=81231.0

Esasında bu araç benim olmalı ama işte ya nasip.
;D

arkadaşım merhaba,bende 1989 2.8 ln 106 hilux var.sahibinden com da 17 aralık ta yayınlandı.resimleri orada görebilirsiniz.
aracım iki sene önce komple boyandı,motor ataman toyota hakan usta tarafından revize edildi.
klimalı,hidrolik direksiyon,orjinal döşeme ,yeni lastik var.
aracım hususi ruhsatlı olup muayenesi 2 yıllıktır.istediğim fiyat 24.000.tl dir.ev alacağım için satıyorum.aracım ankara dadır.
tel.0533 232 95 55

DSCN8035

Merhabalar abiler benimde bir sorum olucak Hilux konusunda aklıma takılan birsey var.bu araclarin hepsinde orjinalinde kilitli difransiyel var mi? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

CenkK' Alıntı:
Merhabalar abiler benimde bir sorum olucak Hilux konusunda aklıma takılan birsey var.bu araclarin hepsinde orjinalinde kilitli difransiyel var mi? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

Benim bıldıgım orjınal tam kılıtlı difransiyel L200 lerde var obur pıkuplarda yok yınede arkadaslarda fıkır beyan ederler..

CenkK' Alıntı:

Hilux'lerin bazı modellerinde LSD denilen sınırlı kaydırmalı dif. kilit var, bazılarında yok.

Çok teşekkürler sagolun.Ben yine arastırmalara devam ediyim =)

ozanora' Alıntı:
arkadaşım merhaba,bende 1989 2.8 ln 106 hilux var.sahibinden com da 17 aralık ta yayınlandı.resimleri orada görebilirsiniz.
aracım iki sene önce komple boyandı,motor ataman toyota hakan usta tarafından revize edildi.
klimalı,hidrolik direksiyon,orjinal döşeme ,yeni lastik var.
aracım hususi ruhsatlı olup muayenesi 2 yıllıktır.istediğim fiyat 24.000.tl dir.ev alacağım için satıyorum.aracım ankara dadır.
tel.0533 232 95 55
Kamyonetlerde 2 yıllık muayene oluyormuki?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR