Sonun Da Garaja Girdim Yardima Ihtiyacım Var

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan borozanci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,562

borozanci

Kamp I
Merhaba 2.7 gc aracımı dün itibari ile agır bakım için garage bıraktım 4inc yükselticem lastik ve jant için yardıma ihtiyacım var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler

32 lastik takarsan sıkıntı olmaz, 33 istersen çamurluk kestirmen lazım

3efb651c866f417d168e2f108838a5e8
Şuan durum mu lastikçi bugün deneyecek bakalım

oncelıkle o standart celık jantlarından kurtulman gerekır cok agır onlar ve mumkunse 2" spacer tak yukseltme ıcınse 2" takoz kullan dıgerı bu araca cok gereksız cırkın duruyor aracın kare kasa xj olsa ıstedıgını yap ama buna olmaz

guzel lastık secımı sımdı sıra dodıklerde dodık almazsan arabanın yanları camurdan gozukmez ve bır kupe olsun oldu ya camura saplandın kolunu kafanı camdan cıakrttın dodıksız gaz verırde patınaja oturursan Allah korusun camurun ıcındekı taslar orana burana gelır dıkkat et buna yada kıy paraya al dodık dahada sexy gosterır makınenı

guzel lastık secımı sımdı sıra dodıklerde dodık almazsan arabanın yanları camurdan gozukmez ve bır kupe olsun oldu ya camura saplandın kolunu kafanı camdan cıakrttın dodıksız gaz verırde patınaja oturursan Allah korusun camurun ıcındekı taslar orana burana gelır dıkkat et buna yada kıy paraya al dodık dahada sexy gosterır makınenı

Eyvallah abi offroad da cam acmıyorum battığım patınaj vs zamanı tavana kadar çamur olunca akıllandımdodik istemiyorum abi böyle daha çok hoşuma gidiyor ayrıca çamur atsın zaten çamurlu caddede gezmekte çok hoşuma gidiyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri