Suzuki Vitara 3 Kapı, Suzuki Samurai Alınık İlanı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan siyahlaricinde87 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,530

Merhabalar arkadaşlar. Öncelikle böyle bir site kurup içini de sizler gibi insanlarla doldurdukları

• vitara?

Kullanılan: 6 50.0%
  • samurai?

Kullanılan: 3 25.0%
  • diğer?

Kullanılan: 3 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

siyahlaricinde87

"Yok"un yokluğu, "var"ın varlığından gelir.
Yer
istanbul
Merhabalar arkadaşlar. Öncelikle böyle bir site kurup içini de sizler gibi insanlarla doldurdukları için herkese sevgiler, saygılar.

İstanbulda oturmaktayım. Çok önceden beri devam eden cip tutkusunu artık gerçekleştirmek için burdayım. bütçem 15 ila 20 bin tl arası olup, konu başlığında da belirttiğim gibi vitara veya samurai talibiyim. donanımlı olması benim için iyi olur çünkü vaktim olmayacaktır. hafif off road aracı olması başlangıç için idealimdir. şimdilik yalnızca av, piknik veya ufak gezintiler planlamaktayım.

İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim.

ayrıca irtibata geçmek için e-mail adresim: fatihdemirci@email.com

Etiketler
Ynt: Suzuki Vitara 3 Kapı, Suzuki Samurai Alınık İlanı

Hoşgeldiniz :smiley: Az önce bende bir vitaraya baktım linkini atayım belki hoşunuza gider,bütçenizi biraz aşıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-extrem-offroad-donanimli-full-plusfull-daha-dolusu-yok-0-motor-126852562/detay/

Çok teşekkür ederim düşünceniz için, ilana baktım, araç gerçekten çok güzel, çok diri, tam istediğim gibi diyebilirim. Dediğiniz gibi fiyatta zorlamak istemiyorum fakat irtibata geçip görüş alacağım satıcıdan.

siyahlaricinde87' Alıntı:
Çok teşekkür ederim düşünceniz için, ilana baktım, araç gerçekten çok güzel, çok diri, tam istediğim gibi diyebilirim. Dediğiniz gibi fiyatta zorlamak istemiyorum fakat irtibata geçip görüş alacağım satıcıdan.

Rica ederim. Donanım olarak da gayet dolu bir araç bence. Her türlü çulluk,domuz avında işinizi görür ;D

ben de samurai veya vitara arayışındayım. bir bilgilendirme yapayım, olur da yol bilgisayarı kullanacaksanız ilerde ( ki sitemizde bir arkadaş kendi çabalarıyla üretiyor) vitaraların 99 model ve sonrası ( km bilgisi 180 olanlar) modellere bakabilirsiniz.

Vitaraları bende uzun zamandır inceliyorum. İkinci araç olarak almayı düşünüyorum. Linkteki araç benimde hoşuma gitti. Ama sahibinden.com da bir araç gördüm kafam ona takıldı. Klasik arazi araçlarından 100 lük bir dodge .link veremiyorum telefondan açtığınızda direk goze batıyor zaten.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

güzel araç evet. küçüklüğümde bunun uzaktan kumandalısı vardı bende :smiley:) fiyatta tutturamadık maalesef, arayışa devam. biraz da kısmet sanırım bu işler. teşekkürler arkadaşlar gerçekten ilgi ve alakanız için. hissediyorum bu iş olacak :smiley:) belki hemen değil fakat olacak.

Arkadaşım bende, Temiz 3 kapı beyaz manuel vites, 1994 model hiç offroad yapmamış 5000 km kullandım, lastiklerinin alır almaz değiştirdim orjinal ebat lastikleri var.üzerinde hiç donanım yok çalışmayan aksamı yok, bende av ve hafta sonu gezmek için aldım 2. aracım kurtemrh@hotmail.com face book profilimden resimleri görebilirsin, 16,500 gibi düşünüyorum, lpg takılı ve ruhsata işli, arka çeki demiri var. Kısmetse inşaat işlerindede yardımcı olsun diye mitsubişi l200 almayı düşünüyorum, aksi halde satılacak bi araç değil. L200 takaslı ilan vermedim arayan çok oluyor diye ilgilenirseniz özelden mesajda atabilirsiniz.

ilgilenırsenız telı ozelden yazdım

2013 01 25 121907

SAM 2359

2012 12 28 010823

selam, abimin aracı satılık samurai, 1 senedır onda çok ugrastı tertemız yaptı tum parcalarını, ılandakı sıyah jımny de benımkı, yenı baslangıc ıcın ıdeal donanımda..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-kirmizi-samurai-sj-413-4x4-off-road-131386613/detay

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.