Suzuki Vitara V6

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sezgin3434 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,773

sezgin3434

Yeni Üye
ARKADAŞLAR HEPINIZE MERHABA SAYFAYA YENI KATILDIM VE KATILMAKLA BIRLIKTE BI SORUM OLACAK
96 MODEL SUZUKI 2000 V6 BULDUM BI TANE 190 BINDE FALAN OTOMATIK ARAC SORUM SU SEKILDE SIZDE V6 OTOMATIK ALINIRMI VEYA SUZUKI VITARA ICIN HANGISINIZ TAVSIYE EDERSINIZ?

CEVAPLARINIZ ICIN SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM....

Etiketler
bende yeni kasa 2.0 gv leri araştırmaktayım. okuduğum ve araştırdığım kadarıyla zamanında bakımı yapılmamış araçlardan uzak durmak lazım. temiz bulunursa sorunsuz oluyorlarmış ama sıkıntılı olursa baya bi uğratırıyor anladığım kadarıyla. düşündükçe insanın kafa iyice karışıyor:(

bende yeni kasa 2.0 gv leri araştırmaktayım. okuduğum ve araştırdığım kadarıyla zamanında bakımı yapılmamış araçlardan uzak durmak lazım. temiz bulunursa sorunsuz oluyorlarmış ama sıkıntılı olursa baya bi uğratırıyor anladığım kadarıyla. düşündükçe insanın kafa iyice karışıyor:(

valla bende suan daıhatsu feroza taktım kafayı olumlu seyler soylemısler araç hakkında bıraz daha araştırma yapıp uygun olursa alıcam ınsallah:smiley:

Aa0ce8b32c43de2fed0e2cf2bc1598a8
Junior ve babam....eskilerden bir an...asfaltta benimki yüksek olduğu için özellikle ıslak asfaltta arkadan kayma eğiliminde bulunuyordu

erhan_41 / Tuzla

sitede okunma sayısı olarak baya yüksek ama cevap verme olarak biraz yavaş ilerliyor. bir de araştırdığımız araçlar elinde olanlar yorum yapsalar daha iyi anlardık. benim vitara birinci tercihim. yeni kasa km düşük bakımlı olduktan sonra çok fazla sorun cıkarmaz herlde diye düşünüyorum. ama kafana göre araç bulmak çok zor olanlarda uçuk rakamlar yazıyor

sitede okunma sayısı olarak baya yüksek ama cevap verme olarak biraz yavaş ilerliyor. bir de araştırdığımız araçlar elinde olanlar yorum yapsalar daha iyi anlardık. benim vitara birinci tercihim. yeni kasa km düşük bakımlı olduktan sonra çok fazla sorun cıkarmaz herlde diye düşünüyorum. ama kafana göre araç bulmak çok zor olanlarda uçuk rakamlar yazıyor
aynen doğru soyluyorsunuz aracı olanlar cevap verse daha net bılgı sahıbı oluruz...

merhaba arkadaşlar ben de 98-2000 arası 2.0 vitara arıyorum yeni başlayanlar için mantıklı olur mu otomatik istiyorum sanzımanda sorun olur mu japon araçları kaliteli olur biliriz ne dersini bu duruma şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar ben de 98-2000 arası 2.0 vitara arıyorum yeni başlayanlar için mantıklı olur mu otomatik istiyorum sanzımanda sorun olur mu japon araçları kaliteli olur biliriz ne dersini bu duruma şimdiden teşekkürler
Ben olsam, 1.6 tercih ederim. Nerede ikamet ettiğinizi bilmiyorum ama bazen Suzuki V6 dan anlayan usta bulmak zor ola biliyor. Yedek parçasının da daha pahalı olduğunu bilin.

rizedeyi çok sayıda kulup var imkan var fakat otomatik şanzıman beni tedirgin ediyor bulduğum araç çok temiz tek sikıntısı otomatik olması

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.