Takaslı Garmin Nuvi 200 Navigasyon Cihazı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endüstri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,036

endüstri

Kamp III
Yer
bozüyük
daha çok arazide off-road amaçlı geziler yapıyorum.yanlış yönlendirmeler sonucunda garmin nuvi 200 cihaz aldım ama cihaz şehir için yapılmış arazide pek işe yaramıyor benim için rota ve iz kayıtları önemli.arazide iz kaydı yapabilen her hangi bir cihazla takas yapabilirim.2009 model ve lisanslı türkiye haritası yüklü teşekkürler.

Etiketler

Ynt: Takaslı Garmin Nuvi 200 Navigasyon Cihazı

fiyat benim için önemli değil arazide, offroad yaparken iz kaydı yapabilecek kaliteli bir cihazla takas etmeyi düşünüyorum.

endüstri' Alıntı:
fiyat benim için önemli değil arazide, offroad yaparken iz kaydı yapabilecek kaliteli bir cihazla takas etmeyi düşünüyorum.

BIr tane Garmin 3+ modeli cihazim var harici anteni ve 12V cakmak kablosu ile beraber. Ayni zamanda seri port uzerinden kaydettigi track ve WP bilgisini bilgisyarea aktarabilir. NMEA 0183 olarak data da gonderiri. Internetten bir bakin ozellikleri uyarsa konusuruz.

endüstri' Alıntı:
daha çok arazide off-road amaçlı geziler yapıyorum.yanlış yönlendirmeler sonucunda garmin nuvi 200 cihaz aldım ama cihaz şehir için yapılmış arazide pek işe yaramıyor benim için rota ve iz kayıtları önemli.arazide iz kaydı yapabilen her hangi bir cihazla takas yapabilirim.2009 model ve lisanslı türkiye haritası yüklü teşekkürler.
İlanlar bölümünde birkaç 60 CSx olması lazımdı. Baştan sona bir bakın isterseniz.

s40euro' Alıntı:
BIr tane Garmin 3+ modeli cihazim var harici anteni ve 12V cakmak kablosu ile beraber. Ayni zamanda seri port uzerinden kaydettigi track ve WP bilgisini bilgisyarea aktarabilir. NMEA 0183 olarak data da gonderiri. Internetten bir bakin ozellikleri uyarsa konusuruz.

teşekkürler arkadaşım seri port çok eski teknoloji...benim pc de seri port bile yok..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri