TAVAN SEPETİ 200X137cm CJ DEFENDER ROLLBAR 3SANİYEDE KURULAN ÇADIR 6 SİSFARI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan -XXXXX- Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,387

tavan sepeti roll bar

• tavan sepeti

Kullanılan: 4 50.0%
  • roll bar domuzluk

Kullanılan: 4 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

-XXXXX-

Kamp II
Yer
KIRKLARELİ
tavan sepeti çok sağlam ve fırın boyalıdır boya çizilmesini engelleyici taban ekstrası vardır 250tl
çadır 1 defa deneme amaçlı kulanılmıştır 2+1 kişilik kırmızı renktedir araç üstüne montesi çok basittir kurulmasını kendi yapan modelldir 220tl
2 büyük yayıcı yuvarlak maxel 99tl 2 küçük kare yayıcı 39tl 2 delici yuvarlak maxel 99tl toplam 6 sis farı 200tl
bir tanede defender cj roll barı 99 tl

1

IMG 6523

3

Etiketler
Ynt: TAVAN SEPETİ 200X137cm CJ DEFENDER ROLLBAR 3SANİYEDE KURULAN ÇADIR 6 SİSFARI

Cadir da sira no 1 ve foto bekliyorum ve mumkunse olculeri ile birlikte. Tesekkurler

Ynt: TAVAN SEPETİ 200X137cm CJ DEFENDER ROLLBAR 3SANİYEDE KURULAN ÇADIR 6 SİSFARI

selam çadır katlı haliyle 10 tane yufkayı yuvarlak poşete koymuşsunuz gibi bir yer kaplıyor akşam kapalı halini çekerim açık halinide haftasonu yer bulabilirsem açar çekerim portbagajın fotolarını ekliyorum hatta haftasonu ikisini bir arada fotoğraflayıp siteye koymaya çalışırım

1

1 1

1 2

1 3

1 4

selam ilk fırsatta ormana kaçacağım ama bu haftasonuda başbakanı takip ediyorum pazar erken kalkabilirsem açık halde çıkamazsam kapalı halde fotoğraf ölçü ve kuruluş videosunu sizinle paylaşacağım geçikme için üzgünüm

;D ;D ;D çok özür dilerim pazara kadar sitede sorun olmaz ve foto koymazsam söz size bedavaya verecegim gelince üst üste geliyorlar dagıldım biraz tekrar kusura bakmayın

-XXXXX-' Alıntı:
;D ;D ;D çok özür dilerim pazara kadar sitede sorun olmaz ve foto koymazsam söz size bedavaya verecegim gelince üst üste geliyorlar dagıldım biraz tekrar kusura bakmayın

Yok hocam ruyalarima giriyor o bakimdan. 10 tane yufka ebadinda cadir hayal edemedim neler goruyorum bir bilsen ;D ;D ;D

cj için ön sperlik ne kadardır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.