Toyota Landcruiser 80 Series satilik bilen var mi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Dere42 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,184

Dere42

Yeni Üye
Selam arkadaslar, ben Toyota Landcruiser 80 series, (HDJ) 4.2TD, ambulans tipi arka kapi lar, (swing-out back-doors type), Dubai version da olabilir, 1994-1997 arasi, manual, almak istiyorum,satilik veya satmak isteyen, bilen arkadaslar var mi, bilgileriniz bekliyorum.

Etiketler
Ynt: Toyota Landcruiser 80 Series satilik bilen var mi

bulursanız banada haber verin 1.5 senedir arıyorum parasıda önemli deyil temiz olsun içime sinsin parasına bakmıyacam o derece bulunması zor yani ben ümidimi kestim ( dizel ) olanı için herşey gönlünüzce olur inşallah.

kasayı yanlış anlamadı isem birkaç ay önce sağlık bakanlığından ihale ile satılmıştı, yani yakın zaman içinde boyanıp makyajlanıp piyasaya sürülür

Selam arkadaslar bilgileriniz icin tesekkur ederim.

slm dizelini çok zor bulursunuz ben çok aradım ulamadım size kolay gelsın

Selam arkadaşlar , forumunuza bugun kaydoldum;

Benimde bir 1980 model HJ 45__ 3576 cc __dizel __fransız toyota m var...

Aradığınız buna benzer safari tipi bir seri ise bir adet daha var idi .... araştırmamı istermisiniz?

Hazır yazmışken ...banada bu serinin tamir kitapcığı gerekli...nereden bulabilirim...

Selam sirano arkadas, bahsettiginiz safari tipi arac, 80 series mi, ve daha detayli bilgi verirmisiniz. sizin 1980 model hj-45 pick-up mi yoksa troopy mi ( 3 kapili uzun kasa ). Tamir kitap mi ve ya CD-ROM mu, www.ebay.co.uk de var amma ingilizce CD-ROM ( Toyota Landcruiser FJ-40, 43, FJ-45, 55, HJ-47, BJ-40, 42, 45 workshop CD , ilan # : 261141664060 ) .

sayın dere42..
benim hj 45 troopy ...H motor 3576cc dizel manifolt ve ısıtma bujili 3 şaftlı fransız toyota....Piyasadaki kitaplar ve katoloklarda 1980 serisi yok....diger seneler mevcut..yanlızlızca HJ 45 sin katologu yok...limitli sanırım..yada fransız oldugu için :smiley:

yanısıra aracımın fotorafını ekledim ama acemiyim bu konularda ...yardımcı olursanız elimdeki fotorafları paylasırım...aracın ustunde 235 R 15 lastik mevcut ..orjinali daha ince ve iç lastikli bulmamız mumkunmudur jant ve lastiklerini?

1980 hj 45

PA210059

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR