TRAC Gölcük Şubesi'nden Amatör Telsizcilik Kursu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutkaptan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,436

iyi günler ben 4x4 aracıma bir taşınabilir telsiz eklemek istiyorum bu konuda bana yardımcı olursan

• cevap

Kullanılan: 1 50.0%
  • yardım için sağolun

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

umutkaptan

Dönen tekerler zaferi müjdeler.
Yer
Kocaeli
Web
www.gonulluitfaiyeci.org
Telsiz Çağrı Kodu
TA2AUP
Telsiz ve Radyo Amatörleri Cemiyeti Gölcük Şubesi ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı arasındaki protokol neticesinde ;

Amatör Telsiz sınavına hazırlık kursu düzenlenecektir.

İtfaiye çalışanları ve gönüllü itfaiyeciler için düzenlenen kursa 10 kişi kadar dış birlik kontenjanıda ayrılmıştır.

Kurslar itfaiye eğitim merkezinde yapılacaktır.Dersler Trac Gölcük şubesi eğitmenleri tarafından verilcektir.

Tarih:22.04.09 çarşamba saat 19:00

Umuma duyurulur...

Umut ÖCAL
TA2MKO
Trac Gölcük
Şube Başkanı

Etiketler
Ynt: TRAC Gölcük Şubesi'nden Amatör Telsizcilik Kursu

başkanım peki kaç gün sürecek bu kurs.
istanbul eratından ufuk sarnık'ta sınava girecek bir haber uçurayım ben ona da...

evet bence de ;D ;D ;D ;D
ama ilgi ve alakana çok teşekkür ederim İbrahim. Umut hocam sizede ;)

Amatör telsizcilik kursu 24-27-29-30 nisan tarihlerinde 19:00 ile 21:30 saatleri arasında itfaiye merkez bina eğitim salonunda yapılcaktır.

Umuma Duyurulur.

5 aralıktaki amatör telsizcilik sınavı için ;

TRAC gölcük şubesi hazırlık kursu düzenlemiştir.

17 Kasım perşembe saat:1930 da Değirmendere Dessat dalış okulunda yapılacaktır.

İlgilenenlere duyurulur.

Umut ÖCAL
TB2MKO
Başkan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri