X Trail P De Ve D De Titreme Acil Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fuatcemal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,242

fuatcemal

çaylak
Yer
pendik ıstanbul
arkadaslar yeni üye arkadaşımız ın bir sorunu var .cevap verebilecek arkadaslar acil yardım edelim
Hocam bende 2 ay önce falan aldım x trail 137bin km de benzinli bir ay önce prince lpg taktırdım bunla ilgili sorum için konu açtım fakat lsitede göremedim (açamamışım galiba ) prince valv care lpg taktırdım fakat en son bayram yolculuğu sırasında motor lambası yanıp sönmeye başladı sağa çekip kontrol ettiğimda araç P de yada D de dururken titrediğini gördüm bir 100 km böyle gittim tamirciye gösterdiğimde 4. silindirde komrasyon yok falandedi LPG den olabilir süpap yanmıştır dedi . daha 1000 km olmadan böyel bir arıza yüzünden araba titreye titreye çalışıyor çekişten düştü. Eve geri dönüğümde lpg taktırdığım yere göstereceğim.
1000 km de sübap yanarmı hemde prince valve care li yağlamalı sistem taktırdığım halde o kadar para verdik boşa gitti.
Bunu düzeltmenin sübap değişirmeden başka bir yolu varmı ?

Ayrıca bu çelik sübap denen şeylerden varmı x trailler için bildiğiniz. Eğer değiştirmek gerekirse bari çelik sübapla değiştireyim. Ayrıca yaptıran varsa maliyeti nedir ?

Etiketler
Ynt: X Trail P De Ve D De Titreme Acil Yardım

12000 km oldu atiker takılalı hiç sorun yok maşallah bana hiç inandırıcı gelmedi subapların gitmesi ayrıca her tamirci degiştirmeyi önermiyor ayarla halolur diyorlar tek yapmanız gereken benzinde aynı problem varmı bakın çelik subap takımı 175 tl galiba izmirde sordugumda hersey dahil 800 ile 1000 tl ye hallederiz dediler ancak burdaki ustam sadece ayar ister diyor siz benzinde deneyin bence bakın eger aynı sey varsa ilk önce ateşlemeye bakılmalı belkide bobinden olabilir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR