Yardım,grand Cheeroke

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan inebolu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,286

inebolu

Yeni Üye
Yer
istanbul
Merhaba,uzun süredir keyifle izledigim siteye yeni üye oldum.üye olma sebebim ankara,özkanlar otomotivde satılık olan grand cheeroke 4,0 laredo araç,araç 26 bine satılık bakımlı ve sıkıntısız oldugu telefonla görüşmelerimizde soylendi.kendileride aynı zamanda sevis hizmeti veren bir işletme

degerli forumdaşlar,lütfen bilgilerinizi paylaşıp beni yönlendirirmisiniz,yıllardır bir grand cheeroke almak istiyordum,anca kısmet ve imkan oldu,lütfen laredo nedir,4,0 motor nasıldır ne yapmalıyım
şimdiden teşekkürler..

Etiketler
Araç ZJ kasası ve 4.0L motor üstünde vardır. Normalde 4.0 XJ kasalarında yani cherokee olarak geçer.
Aracınız GRAND CHEROKEE zj görnümlü 4.0 motora sahip. Oldukça iyidir. Zj kasasına nasıl güvenilir ise 4.0 motor ile farklılık yaratan zj yine harikalığını eksiltmiyor. Kronik bir arızası yoktur. Yaşlı görünmesine rahmen amerikan devidir açıkçası. Yakıt tüketimleri hakkında bilgi veremiyorum. Yedek parça sorunu yaşamazsınız. Kolaylıkla bulunabilir.

Kendim izmir'de amerikan araçların yedek parça tedariğini yapıyorum. İster bilgi isterseniz parça konusunda yardımcı olurum. Saygılarımla

biz 1997 modelini 120 bin km de alıp 80 90 bin km kadar kullandık ve sattık. TPS sensörünün bozulması hariç hiçbir arıza yaşamadık. alır almaz tüm süspansiyon ve direksiyon ile iligili parçaları yenilemiştik. ayrıca su ve devirdaim hortumlarını değiştirmiştik. defransiyeli ötüyordu onu yaptırmıştık ve severek sorunsuzca kullandık diyebilirim. tavsiye ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR