Arama sonuçlarınız

1. onat

Defender Out Cruiser In . Yeni Araç Toyota Land Cruiser Fj60.

Selam herkese. 9 Senedir Defender kullanıcısıyım fakat bazı sebeplerden artık yeter dedim ve bu gün itibari ile bir FJ60 sahibi oldum. Aracım 1984 model 2f 4.2 benzinli motora sahip. 5 ileri şanzıman klima ve otomatik cam mevcut. 1 hafta içinde lastikler 35e çıkacak, ondan sonraki değişiklikler...

2. onat

Bursa Mudanya Kampçı Bisikletçi Tayfa Aranıyor :)

Selam herkese. 28 yaşındayım 87 model bir 4x4 araç ile 20ye yakın ülke gezdim ve bunu tamamen çadırda konaklayarak yaptım. Tabi gezme tozma damarlara işledi çok fena ama birkaç yıldır eve tıkıldım kaldım. Maddi sebeplerden arabayı pek kıpırdatmak istemiyorum ama aynı zamanda gezmek görmek doğaya...
  3. onat

Bursa'dan Selam! Kamp Ve Bushcraft Ile Ilgilenen Arkadaşlarla Tanışmak Isterim.

Selam herkese ben Onat. Land Rover Defender forumundan olan varsa tanışıyor olabiliriz. Birkaç sene önce İstanbul'dan Bursa'ya taşındım. Bu civarda hiç tanıdığım olmadığı için kamp durumları sekteye uğradı. Daha doğrusu buradaki çevrem kamp yapacak tipler değil :) Bende öyle yanlız gitmeyi...

4. onat

Bir Defender'cının Hayali "land Cruiser 70 Series" :p

Evet arakadaşlar 8 senedir Def in her türlü motor versiyonuna sahip olmuş veya kullanmış biri olarak beni Def ten vazgeçirecek yegane araç olan Land Cruiser 70 serisi için biraz bilgi paylaşalım istedim çünkü malum ülkemizde yok. Biraz ucundan Japon camiasına da girmekte fayda var diye...
  5. onat

Defender'a Karavan Ruhsatı

Herkese selam. 130 kasa defender'ın arkasını söküp kendi tasarımımız bir kasa yerleştirmek ve 3 kişilik overland camper'a çevirmek istiyoruz. Fakat tuhaf tuhaf şeyler duyduk. Abs olmayan araca ruhsat alamamak gibi. Aslı var mı acaba bunların Defender'ı tamamen bir karavana çevirmemiz mümkün mü?

6. onat

Yeni Model Defender Alınır Mı? (0km)

Hep merak ettiğim bir sorudur hadi bi tartışalım :) 5 Yıldır Defender kullanıyorum 2.5 benzinliye 3.9 v8 e 300tdi a ve 200tdi a bindim. Şuanda da günlük 200tdi 110 kullanıyorum. Şimdiye kadarki tecrübelerime göre sıfırdan toplanmamışsa araç illa ki sanayi mevzusu oluyor. Şuana kadar sorunsuz...

7. onat

3.9 V8 Defender

Mehabalar 2 yıl önce aldığım aracımı günlük şehir içi kullanımımın çok artması ve 300tdi dizel defender aramam sebebi ile satıyorum. Özellikler şu şekilde; ORJİNAL İNGİLİZ ÜRETİMİ VE GÜMRÜK GİRİŞLİDİR ÖZEL SERİ LAND ROVER 110 COUNTY MODELİDİR TR DE ÇOK NADİR BİR KASADIR 1986 MODEL ORJİNAL...
  8. onat

Egsoz Patlatma

İlginç bi sorunla karşı karşıya kaldım aslında ilk başlarda gayet normal gelmişti ama sorunun çözümü olarak düşündüğümüz her parçayı yeniledikten sonra ve sorun hala devam edince iş ilginç bir hal aldı. Benim bildiğim patlatma ateşlemeden falan olur distribütör bujiler buji kabloları bobin vs...
  9. onat

3.9 V8 1986 Defender Satılık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-1986-110-county-ingiliz-gumruk-giris-3.9-v8-klimali-200hp-177288487/detay/ GÜMRÜK GİRİŞ ORJİNAL İNGİLİZ MONTAJ KESİNLİKLE OTOKAR DEĞİLDİR ORJİNAL İNGİLİZ YEŞİLİ ÖZEL SERİ LAND ROVER 110 COUNTY MODELİ (TÜRKİYE'DE SINIRLI SAYIDA ...

10. onat

Büyük Fosil Buluşması Ankara - İran Gezisi Üzeri Arkamızdan Su Dökmece. Tüm Defender Sever Ve Sahipl

Herkese selamlar saygılar. Bildiğiniz ve öğreneceğiniz üzere bu yıl FOSİL - Land Rover Adventure Türkiye rotamız sırasıyla Gürcistan-Azerbaycan-İran olmak üzere 3 ülkedir. 26 Temmuz sabahı İstanbuldan hareketle akşamında Ankara'da olmayı ve ekibimizin geri kalan üyeleri ile Ankara'da buluşmayı...

11. onat

Büyük Fosil Buluşması Ankara - İran Gezisi Üzeri Arkamızdan Su Dökmece. Tüm Defender Sever Ve Sahipl

Herkese selamlar saygılar. Bildiğiniz ve öğreneceğiniz üzere bu yıl FOSİL - Land Rover Adventure Türkiye rotamız sırasıyla Gürcistan-Azerbaycan-İran olmak üzere 3 ülkedir. 26 Temmuz sabahı İstanbuldan hareketle akşamında Ankara'da olmayı ve ekibimizin geri kalan üyeleri ile Ankara'da buluşmayı...
  12. onat

Land Rover Discovery / Classic 3.9 V8 Motor İçin Akışmetre Arıyorum

Başlıkta belirttiğim gibi Classic ve Disco da kullanılan 3900i v8 motor için 5AM Akışmetre arıyorum..

13. onat

Yeni Araç...190hp 320nm Tork..3900cc V8..86 Model Orjinal İngiliz Def 110

Bugün sonunda yeni aracımı alabildim. Araç 1986 model gümrük girişli boyasına ve klimasına kadar tamamen orjinal özel Defender 110 County modeli..Şimdilik elimde 2fotoğrafı var yenileri çekildikçe koyucam..Aracın üzerindeki donanım bana çok yabancı şimdilik kullana kullana öğrenicem..Muhtemelen...
  14. onat

Yakın Zamanda İstanbul Civarında Aracını Kaporta Boyaya Sokan Var Mı?

Merhaba , son zamanlarda İstanbul civarında aracını kaporta ve boyaya sokan var mı acaba güncel fiyatlar ne alemde öğrenmem lazım ona göre bütçe ayarlamam gerek. Varsa şu ara kaporta boya yaptıran masraf ne oldu ve nerede yaptırdı yazabilirse sevinirim
  15. onat

Defender 35" Lastik Sorunu En Acilinden Yardım :)

Merhaba herkese..v8 Defender almak üzereyim ve üzerinde orjinal lastikleri duruyor..baya tipsizler kısacası :)..araca 315/70 R 17 kumho lastik koymayı düşünüyorum oda 35X12.50-17 bu ölçülere denk geliyor..jantları çarpışantürk firmasından 17" sac jant olarak sıfır yaptırıcam..4" de yükseltme...

16. onat

1987 Orjinal İngiliz Full Revizyon 110 Defender

1987 Model orjinal İngiliz 2500cc Benzin+LPG Hidrolik Direksiyon Land Rover Defender 110..2010 yılında komple revize edilmiştir toplanma fotoları mevcuttur. Fiyatımız sondur...
  17. onat

3.5 Veya 3.9 V8 Şanzımanı Üzerinde Çıkma V8 Motor Arıyorum Acildir

Başlıkta belirttiğim gibi şanzımanı üzerinde 3500cc Def veya 3900cc Disco çıkma motor arıyorum acildir
  18. onat

Arıyorum/ 3.5 V8 Veya 3.9 V8 Şanzımanı Üzerinde Çıkma Land Rover Motor/ Arıyorum

Başlıkta belirttiğim gibi şanzımanı üzerinde çalışır durumda sorunsuz 3.9 v8 disco motoru veya 3.5 v8 defender motoru arıyorum acildir

19. onat

Land Rover Adventure Bulgaria/macedonia/kosova/albenia 2013 Görseller

Bu seneki Balkan turumuzdan birkaç kare paylaşmak istedim :)
  20. onat

Sıfırdan Şase Kumlamalı Aksesuarlı Uzun Yol Aracı 87 Model 110 Def Satılık

Herkese merhaba, aracı zaten forumdan genel olarak biliyorsunuz. Bilmeyenler için kısa bir özet geçeyim. Aracım 1987 model orjinal ingiliz 2500cc benzin+lpg 110 kasa Defender. Aracım 2011 yılında Gürsel Ünsal tarafından toplandı. Kendisi akrabamdır ve aracı kendisi binmek için yapmıştır. Araç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri