10.12.2011 Karacdağ Kayak Merkezi Gezisi.

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan butros Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,315

butros

Kamp I
Mesajlar
146
Tepkime Puanı
1
Yer
Eskişehir
Rotamız Diyarbakır - Karacadağ
Hava kar yağışlı bir gecenin arkasından sisli puslu 1 derece ile -1 derece arasında değişiyordu.Korucu karakol arama noktası:Beni oğlan coştu, sınırlarını zorlamaya başladı :smiley:Bizde oğlanın düşüp düşmeyeceğine bakıyoruz :smiley:


Bulduğumuz gibi bırakmak için temizliğimizi yaptık.Güzel ancak soğuk ayazlı bir havada sucuk ekmeğimizi yaptık. Kazasız belasız döndük çok şükür.

Eğer yol açık olsaydı ve kayak tesisine varabilseydik aşağıda ki gibi görüntüleri sizlere çekebilirdim,

 

Etiketler


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst