40 Off-Roadcı Akyazı'da Yaylalara Çıktı

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ziya5454 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,529

ziya5454

Yeni Üye
Mesajlar
11
Tepkime Puanı
0
Gezenbilir Off-Road ekibi Sultanpınar Yaylasına Çıktı

2.Geleneksel Sakarya Off-Road Etkinliği çerçevesinde 30 Ocak 2011 Pazar günü Saat: 09.00’ da Türkiye’nin her yerinden gelen ve Sakarya’da buluşan toplam 40 araçtan oluşan Gezenbilir Off-Roadcıları Kuzuluk Güzergâhından Etkinlik için Sultanpınar yaylasına çıktı.
Akyazı İlçesi Sultanpınar yaylasında 2.Geleneksel Sakarya Off-Road Etkinliği için yollarına devam ettiler. Ayrıca Kuzuluk Kaplıca Evleri kavşağında sıralanan 40 Off-Road Araç, çevredekiler tarafından ilgiyle izlendi.

Gezi lideri Serkan Şen’in yaptığı açıklamada “Geleneksel hale gelmesini amaçladığımız ve bu sene 2.sini düzenlediğimiz Sakarya Off-Road gezisi 40 aracın katılımı ile gerçekleşti. Sakarya’nın yanı sıra Ankara, İstanbul, Yalova, İzmit, Düzce, Bilecik gibi illerden katılan dostlarımızda oldu. Amacımız Sakarya'nın doğal güzelliklerinin keyfini çıkarmak bunu yaparken de Off-Road ve Doğaseverleri bir araya toplamak. İki senedir de bunu başarıyoruz. Bize katılan dostlarımız birçok dernek ve topluluklara üye. Ama bu etkinlik bir dernek veya topluluğa ait değil, tüm Sakarya ya ait biz sadece kendi çapımızda buna vesile oluyoruz. Peki, siz kimsin diye sorarsanız biz Sakaryalı Off-Road ve Doğasever bir kaç arkadaşız. Tabi bunları söylerken bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan Sakarya Otomobil Sporları ve Off-Road Kulübü Başkanı ve Üyelerine, Gezenbilir üyelerine, Arazideyiz üyelerine de ayrıca teşekkür ederiz” dedi.

Haber: http://www.kuzuluk.com/haberler-698-2-40_Off_Roadci_Akyazi'da_Yaylalara_Cikti.html

40_off_road_araci_akyazida_yaylalara_cikti_manset.jpg
 

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,552
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst