70 Ten 7 Ye

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yoldabirivar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 247

yoldabirivar

Kamp I
Mesajlar
177
Tepkime Puanı
168
Yaş
39
Yer
yolda biri var
Web
yoldabirivar.wordpress.com
Yoldabirivar Olarak Minicamper,,motosikletiydi kullandığım tüm araçları sattım Harley Davidson kullanırken de TransAlp kullanırken de dediğim gibi hepsi demir yığınıdır sadece ARAÇTIR Gezmek,bilgilenmek ve bilgilendirmek AMAÇTIR Bende geçirdiğim trafik kazaları sebebiyle Yetmişten Yediye doğru gittim ve bir bisiklet aldım Ve bisiklet sürücülerinin de en az motosiklet sürücüleri kadar dikkatli olmasının altını çizerim

Herkese sağlıcaklı maceralı geziler Yoldabirivar

1
2
Donus1
 
Son düzenleme:Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,428
Mesajlar
1,517,830
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyelerGeri
Üst