Adrenalin Yarışma - Outdoor Malzemelerinin En Komik Kullanımlarını Arıyoruz!

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ytansug Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,817

ytansug

Kamp II
Mesajlar
222
Tepkime Puanı
1
Yer
İstanbul
Web
www.adrenalinoutdoor.com

banner.jpgAdrenalin Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Outdoor malzemelerinin en komik kullanımlarını arıyoruz!

Ayrıntılı bilgi için http://www.facebook.com/Adrenalin?v=app_7146470109 adresini ziyaret edebilirsiniz.


1. KONU
Aradığımız fotoğraflar outdoor ve dalış malzemelerinin doğada ya da şehirde komik kullanımlarını içeren kareler. Mizansen fotoğraflara kesinlikle açığız hatta kesinlikle destekliyoruz. İster Gore-tex ayakkabılarınızla su dolu leğende bir resim, ister yağmurluğunuzla duşun altında bir kare. Resminiz ne kadar yaratıcı ve ilgi çekici ise kazanma şansı o kadar yüksek.


2. YARIŞMA ve KATILIM KOŞULLARI

- Yarışmanın bir seçici kurulu yok, kurul tüm Facebook kullanıcıları!
- Yarışma dijital fotoğraf dalında olup, yarışmacılar en çok 3 fotoğrafla yarışmaya katılabilirler.
- Yarışmaya katılacak fotoğrafların uzun kenarları minimum 1200 pixel olması gereklidir.
- Fotoğraflar üzerinde yapılan dijital yazılım müdahaleleri “kabul edilebilir miktar”dan fazla olmamalıdır.
- Yarışmaya katılmak istediğiniz fotoğrafınızı foto@adrenalin.com.tr adresine e-posta ile İsim, yaş, adres ve telefon bilgileriniz ve var ise resim altında yer almasını istediğiniz açıklamanız ile göndermeniz yeterli. Facebook üzerinden yarışma başvurunuzu http://www.facebook.com/event.php?eid=136635053078683 adresinden takip edebilirsiniz.
- Resminiz www.facebook.com/Adrenalin sayfasında ilgili bölümde yayınlanacak ve Facebook kullanıcılarının beğenisi ile oylanacaktır.
- Yüklenen fotoğraflar arasında 17 Temmuz 2011 Pazar gününe kadar en çok “Beğen” alan fotoğraflar sıralamaya girecektir. Fotoğraflarınızı ne kadar erken gönderir ve kendi resminizi profilinizde ne kadar yayınlarsanız kazanma şansınız o kadar yüksek.
- Katılımcı fotoğrafların oylanabilmesi için kullanıcıların öncelikle www.facebook.com/Adrenalin sayfasını beğenmeleri gerekmektedir.


3. ÖDÜLLER

Birincilik ödülü – The North Face Rock 2 Çadır
İkincilik ödülü – Lafuma Campo 2 Çadır
Üçüncülük ödülü – Lafuma Yellowstone Uyku Tulumu
Yarışmaya başvuran ilk 30 kişiye Munkees anahtarlık.
Başvuruların ilk 30 kişi ödülüne hak kazanması için yarışma konu ve içeriğine uygun olması ve sitede yer aldıktan sonra en az 5 adet “Beğen” oyu alması gerekmektedir.


4. YAYIN ve TELİF HAKKI
- Yarışmada ödül alan ve sergilenmeye hak kazanan eserlerin her türlü telif, yayın, kullanım ve sergileme hakları münhasıran Paragon Spor Mağazacılık Limited şirketine aittir.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst