Aracım için yetkili veya özel servis..?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasanbasrib Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,841

hasanbasrib

Ana Kamp
Mesajlar
57
Tepkime Puanı
0
Yer
istanbul Ataşehir
Merhaba arkadaşlar;
Aracımı (2007 model A/T 4x4) geçensene 98000'de aldım, Eyüp'de bulunan Mar otoda gerekli tüm bakımı yapıldı ve değişmesi gereken herşey değişti, şu anda aracım 103500 de sadece hafta sonları biniyorum ama geçenlerde sis farı yanmıyor diye sigortasını değiştirdim ve diğer sigortalarıda kontrol için sök tak yaptım ve sonrasında aracımı çalıştırdığımda motor arıza ışığı yandı sönmedi ve aracımın son 1 aydır felan çekişinin düştüğünü farkettim özellikle dik yokuşlarda nerdeyse durucak gibi oluyor gaz yemiyor, belki sebebi hem ani yükselme ve hava durumundan kaynaklı olabilir ama bukadar fark ediceğini tahmin etmiyorum, aracım ralli art çipli olmasına rağmen asfaltta bile farkediyorum çekiş düşüklüğünü..

Arkadaşlar, 2007 model A/T 4x4 aracım için İstanbul sınırları içerisinde yetkili veya özel servis arıyorum güvendiğiniz, önerdiğiniz, bildiğiniz ve L200 den anlayan servis var ise bilidrirseniz sevinirim..
 

Etiketler
Ynt: Aracım için yetkili veya özel servis..?

Kartal sanayi sitesinde ilfer oto var. İstanbulda Mitsubishi kullanan ve offroad yapanların en güvendiği isimlerin başında geliyor.Bende birçok yer dolaştıktan sonra en son ona gittim.
 

Ynt: Aracım için yetkili veya özel servis..?

evet canım kardeşim sadece ilfer oto başkası olmaz zaten,olamaz biraz işleri yoğundur ama işi çok iyi bilir. ;) ;) ;)
 


Ynt: Aracım için yetkili veya özel servis..?

anlayışlı insanın hali bir başka oluyor canım ;D ;D ;D
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst