Bulgaristandan Karavan Almak

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cranberries666 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,834

cranberries666

Ana Kamp
Mesajlar
55
Tepkime Puanı
5
Yer
edirne
Web
www.ilkeraykan.com
Herkese merhaba, Bulgaristandan çekme karavan almayı düşünüyorum. Tabi karavanı Türkiyeye getirmeyeceğim, sınıra yakın bir yerde otoparka bırakacağım ver sadece gezilerde kullanacağım. Türk vatandaşlarının karavan alım satım yapmasında bir engel varmıdır bilen biri cevaplarsa sevinirim .
 

Etiketler
Bulgaristan vatandaṣı değilseniz veya Bulgaristan’da oturumunuz yoksa ancak bir Bulgaristan vatandasının üzerine karavanın kaydını yaptırarak planınızı geçekleṣtirmeniz mümkün olabilir.

Çekme karavanı park yerine bırakmak ayrıca sorun yaratabilir.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,907
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst