Çekme Karavanım Su Almış Olabilir Mi?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 597

Merhaba hocam,
Su testi en basitinden. Biri bahçe hortumuyla yağmurlama tutsun, içeriden sizde bakabilirsiniz.

Ya da bir yoğunlaşma olmuş olabilir o anlığına..
 Bu gibim durumlarda karavanın üzerine çıkıp kalınca bir ortumla, karAvanın üzerine su tutmak gerekir. Eğer su kaçağı aşağada görülürse kesin su kaçırıyordur..

Elektiriklere dikkat etmek gerekir ki tutuşmayasın..

Geçmiş olsun..
 Bugün Ankara'da acayip bir fırtına yaşadım. Yağmur şoldur şoldur yağdı. Buna rağmen içeri su almadı karavan. sadece pencereden birazcık damladı. O da çok sorun değil zaten. Duvarlardaki izler yoğuşma sonucu oluşan damlacıkların yoludur belki de...
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,528
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

SON KONULARGeri
Üst