Dünyanın 99 Hali

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,725

AYDURAN

Zirve
Mesajlar
5,669
Tepkime Puanı
27
Yaş
49
Yer
İstanbul / Maltepe
Dunya


Çeşitli ülkeler, alışık olmadığımız yaşamlar, farklı kültürler… Hayatta yaşanması gereken 99 an, albümde saklanası 99 fotoğraf ve %100 macera… Bu programda Japonya’daki geleneksel sumo güreşlerinden Ürdün’deki bedevilerin yaşamına kadar herşey var… 99 ülkelik listede geri sayıma başlanıyor. Dünyanın 99 hali gözler önüne seriliyor.

Coşkun Aral
Murat Tuğsuz
 

EtiketlerYnt: Dünyanın 99 Hali

''Gezginin Televizyon Günlüğü'' bölümünde yer alan programları güncellemeye yeni başladığımız için bazı programların hangi kanalda, hangi gün ve saatlerde yayınlandığı yazmıyor...Tv kanalları sürekli yayın akışlarını (en azından saatlerini) değiştirdikleri için sürekli güncellemek gerekiyor...
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,517
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst