Erzincan "Mecidiye - Çamlık"

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gustogokhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,872

Etiketler


Ynt: Erzincan "Mecidiye - Çamlık"

güzel gezinti olmuş içim gitti vallahi, haftasonu geliyorum memleketime kısmet olursa, galiba her hafta sonu çıkıyorsunuz bu haftada çıkarsanız katılırız bizde, gerçi benim niyetim çayırlının üstünde 7 göller bölgesi varmış çok güzel olduğunu söylediler oraya gitmek ama, bakalım bir gelelimde hele..
 

Ynt: Erzincan "Mecidiye - Çamlık"

merhaba Bülent abi, valla bu haftasonu benim problemim var :( benim aracın motor problemi doğdu yetişmicek büyük ihtimallle haftasonuna ama diğer haftaya yetişiriz sanırım. Hem yedi göllere bende henüz gitmedim merak ediyorum doğrusu, neyse bi gelinde bişeyler ayarlarız artık...
 

Ynt: Erzincan "Mecidiye - Çamlık"

beraber gideriz ya, 2 kişi olucaz yerimiz var..belki 3 te olabilir ama 5 kişiye yer var..
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,447
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst