Gezenbilir Üyelerine Özel Camp&caravan Fuarına Ücretsiz Davetiye

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,539
Eşime gelen maildeki linkten hem eşime hem de kendime davetiye aldım, isterseniz siz de deneyin :

Davetiye linki

Ayrıca Carriva Karavan da ücretsiz bilet veriyor. İhtiyacı olan arkadaşlar iletişime geçebilir.

404074788 182415424942607 6121175607978737666 n
 

Başlık sahibi o kadar kişi yazmasına rağmen erinip cevaba zahmet etmedi. Arkadaşlar elimde artık davetiye yok bundan sonra benden bir şey beklemeyin dese yeterdi.

Buyurun ben paylaşıyorum bugün bulabildiğim bedava bilet kodu, kod bende işe yaradığı için bir kotası yoksa kullanabilirsiniz, para ile satmaya çalışan fırsatçıların da eline düşmezsiniz.

KSWULD03B2

Merhaba ilginiz için teşekkürler. Ancak şuan denedim çalışmadı kod. Ailemle 3kişi gitmek istiyoruZ yarın yenikapıdaki fuara.
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 

Merhaba. İlginiz için teşekkürler. Ancak davetiye kod süresi dolmuş. Ben de eşim ve çocuğum için 3 kişilik davetiye rica edebilir miyim. Teşekkürler

Hocam maalesef mesajınızı geç gördüm. umarım bilet bulabilmişsinizdir. Mesajımda belirttiğim gibi Carriva karavan da davetiye veriyordu.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,917
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst