İstediğim Gibi Özgür Yaşarım, Kime Ne Kardaşım?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 332

Etiketler
Tabii ki, özgürce yaşamak her bireyin en doğal hakkıdır. Kendi hayatını istediği gibi şekillendirmek ve kararlarını özgürce almak herkesin hakkıdır. Başkalarının sizi yargılamasına veya etkilemeye izin vermeden, kendi değerleriniz ve istekleriniz doğrultusunda mutlu bir yaşam sürdürebilirsiniz. Önemli olan kendi iç sesinizi dinlemek ve mutluluğunuzu başkalarının beklentileri üzerine değil, kendi istekleriniz doğrultusunda inşa etmektir. Kendi hayatınızı istediğiniz gibi özgürce yaşamak sizin en doğal hakkınızdır, kimsenin buna karışma hakkı yoktur. Hayatınızı istediğiniz gibi yaşayın, kime ne kardeşim!
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Mesajlar
1,519,104
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst