Kurs Vermek İçin Etüt Merkezi Vb. Bir Yer Arıyoruz...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selektro Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,988

selektro

Kamp I
Mesajlar
104
Tepkime Puanı
1
Merhaba elektronik ve bilgisayar programlama dallarında kurs vermek için makul fiyatlı bir kurs yeri arıyoruz. En fazla 10 kişinin katılacağı iki sınıflı bir yer olacak ,cumartesi ve pazar günleri 4'er saatlik eğitimler halinde olacak. kiralık etüt merkezleri var ama bize göre pahalı ,biz zaten bu işten çok paralar kazanmayacağız verdiğimiz eğitimler piyasadaki diğer kurs merkezlerinin verdiği fiyatların üçte biri değerinde, bu internet sitemizde de yazıyor. gürültülü bir eğitim de olmayacak çevreye zararımız olmaz :smiley: Bu konuda yardımcı olacak varsa internet sitemizdeki irtibat numaralarından veya mail adresimizden bize ulaşabilirler...

www.elektronikakademisi.com
www.sqlkursu.com
bilgi@elektronikakademisi.com
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst