Land Rover Yedek Parça

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Adnan Çetinel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,629

Adnan Çetinel

One Life Live It
Mesajlar
753
Tepkime Puanı
0
Yer
Istanbul
Web
www.humaoto.com
Land Rover, Discovery 1/2/3/4, Freelander 1/2, Range Rover, Sport, Defender, Evoque Yedekparça ve Aksesuar.

Huma Oto 2001 yılından itibaren Ingiltere'den Land Rover yedekparça ithalatı yapmaktadır, orijinal parçaların yanında müşterilerine alternatif amaçlı, uygun fiyatlı OEM ve Replacement satışı da yapmaktadır.
Uzun yıllardır Britpart firmasının Türkiye temsilciliği görevini de yürütmektedir, daha sonraları Ironman 4x4 Avustralya offroad firmasının Türkiye tek yetkili satıcısı olmuştur, bu yıl içerisinde Ashcroft-Transmissions temsilciliği görevini de yürütmeye başlamıştır. Goliath off-road ekipmanlarının tek yetkili dağıtıcısıdır. Sürekli büyümeyi hedefleyen firma çok yakında yeni sürpriz bağlantıları ile siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Land Rover Yedek Parça ve Aksesuar, online satın almak için lütfen tıklayınız: http://www.humaoto.com/Land-Rover,LA_265-2.htmlHuma Oto, Ahi Evran Cad, Sezgin Is Merkezi No: 1/3, Maslak, 34398 Istanbul, Turkiye, (Turkey)
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,553
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULARGeri
Üst