Merhaba 1995 Cherokee Arac Vitesi D Ye Aldığım Zaman Kalkış Yapmıyor Kalksada Çekmiyor Sanzıman Yağı Tam Neden Olur Teşekkuler Şimdiden

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Samedistanbul Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,354

Samedistanbul

Yeni Üye
Mesajlar
6
Tepkime Puanı
1
Merhaba 1995 Cherokee arac vitesi D ye aldığım zaman kalkış yapmıyor kalksada çekmiyor sanzıman yağı tam neden olur teşekkuler şimdiden
 

Etiketler
Merhaba,
Aynı sorun bende de vardı.
93 model benim ki.
Şanzıman filtresi ve yağını değiştirdik. Eski halini aldı. (Geçen sene). Lakin şimdi yeniden aynı sıkıntı oluştu. Ustam içerdeki eski kalıntılar yeniden filtreyi tikamiş olabilir dedi. Yeniden parça sipariş ettim. İkinciyi takınca yine bilgi veririm.
 

Bu tarz arızalarda direk olarak şundandır demek mümkün değil. Dilerseniz buyrun gelin yardımcı olalım 0532 658 88 65 Offroad Garajı Amerikan Servisi Orçun Usta
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Mesajlar
1,519,102
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst