Mitsubishi Pajero 2.6 Benzinli Ve 2.5 Td Dizel Hangisini Tercih Etmeliyim

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan canerdogan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 605

canerdogan

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım ancak uzun zamandır sayfayı takip ediyor yapılanları takip ediyordum
Yakın zaman önce bir Toyota Bj60 alma arifesindeydim ancak satıcının ilgisizliği yüzünden başka seçenekler arayışına girdim bu sırada karşıma Mitsubishi Pajero çıktı ancak bir 2.6 benzinlisi mevcut birde 2.5 dizeli hangisini tercih etmeliyim bu konuda yardımınıza ihtiyacım var ağır bir offroad yapmayı düşünmüyorum ama kardada kullanabilmek istiyorum 2.5 td için sağır bir motor olduğu hakkında bir kaç kişiden yorum aldım onun haricinde pajeronun parça sağlamlığı konusunda gayet yeterli olduğu hakkında da bir kaç kişiden bilgi aldım ancak bu araçları tecrübe etmiş abilerimden ve kardeşlerimden desteğinizi bekliyorum
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Mesajlar
1,518,594
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst