Mobidik Ile Moto-solo Gezilerim

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 191
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,335

Etiketler

Bugün Motorumla,
Demetevler, Ragıp Tüzün cd., İvedik, Tandoğan, Beşevler, Gazi Turu attım.
İvedik'te Cafe Arabica'da kahve içtim.
Güneşin pırıl pırıl parladığı harika bir gündü.
Motosiklet gezim çok güzel geçti.
Yeni lastikler de ayrı bir güven verdi bana....
Umarım kolayına lastik patlayıp durmaz artık...
 

Bugün Mobidik'imle Sıhhıye'deki Maltepe Pazarı'na gittim. Niyetim PS3 oyunu almaktı ama malesef PS3 oyunu satan yer kapalıydı. Güzel bir gezi oldu. Angara'da caddeler ve sokaklar boş. Sanki gizli bir sokağa çıkma yasağı varmış gibi... Mobidik'imle boş caddelerde patırdadık. Çok keyifli oldu.
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Mesajlar
1,519,104
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

SON KONULARGeri
Üst