MSR Ocak Pompasi ve MSR 325 ml yakit sisesi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan navigaturk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,939

navigaturk

Ana Kamp
Mesajlar
44
Tepkime Puanı
6
Web
www.kampokulu.com
Elimde ihtiyac fazlasi herbirinden 4 adet olmak uzere MSR Standart Ocak pompasi ve MSR 325 ml yakit sisesi bulunmaktadir. Urunlerin tamami orjinal ve paketlerinde sifir durumdadir. (Ilk firsatta fotolarini yayinlayacagim)

MSR Standart Yakit Pompasi : 70 TL
MSR 325 ml Yakit Sisesi : 20 TL
 

Etiketler
Ynt: MSR Ocak Pompasi ve MSR 325 ml yakit sisesi

güncel

[attachment=3]

[attachment=4]

IMG 1221


IMG 1238
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Mesajlar
1,519,102
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst