Opel Corsa C 1.3 Cdti̇ Ile Römork Çekme Fikri?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KorayG Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 224

KorayG

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
1
Öncelikle herkese merhaba ben Konya'dan Koray. 5-6 ay önce kendime Loncin xwolf 300 atv aldım. Uzun zamandır hayalim olan atv alıp onu atv römorkuna yükleyerek geziye çıkmak. Şuan hem işe gidip gelme hem de atvmi çekme konusunda opel corsa c 1.3 cdti almayı düşünüyorum tek kapı hususi kayıtlı. Sebebi ise malum trafikte küçük olması, olası bir kaza, kırma dökme vb. durumlarında üzülmemek. Araca ait parçaların ucuz olması ve tedarik etme sorunun olması, az yakması başlıca tercihim. ATV nin kuru yük ağırlığı yaklaşık olarak 250 kg, atv römorkları da tahminimce 150kg civarı. yani yaklaşık 400 kg lik bir yük çekeceğim. Sizce 70 beygir 175 nw tork değerine sahip bir corsa ile bunu yapabilirmiyim? Araç için bütçem 250 bin tl ve bu rakamlara bulabileceğim bana hitap eden tek araç opel corsa. Bu konuda değerli görüşlerinizi bekliyorum, saygılarımla
 


Teşekkür ederim Yücel hocam, inşallah aracı alıp bağlantı yaptığımda buradan da fotoğraflı deneyimlerimi paylaşırım :smiley:
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Mesajlar
1,518,594
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst