Tekirdağ'ın Müzeleri

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Trakya Gezi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,645

Trakya Gezi

Kamp II
Mesajlar
206
Tepkime Puanı
32
Web
www.trakyagezi.com
"Tekirdağ'ın kadim tarihinin koridorlarında gizemli bir yolculuğa çıkmak isterseniz, zamana açılan dört ayrı kapının tokmağını çalmanız gerekir. Biri Kültür ve Turizm Bakanlığı eliyle hizmet vermekte olan Tekirdağ Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesi olmak üzere, üç ayrı müze daha Tekirdağ'ın geçmişine dair sırlı dünyasının kapılarını aralar. Dilerseniz şimdi sizlerle Tekirdağ'ın Müzeleri'nin kapılarını çalalım ve zamanda keyifli bir yolculuğa çıkalım.
İşte; sadece zengin yüzey araştırmaları değil, sualtı arkeolojisi dalında da önemli buluntular veren eserlerin sergilendiği; Tekirdağ'dan değer alıp değer katan şahsiyetlerin taçlandırıldığı, Tekirdağ'ın Müzeleri..."

...daha fazlası ; http://www.trakyagezi.com/dosya/76-kultur-a-sanat/950-tekirdagin-muzeleri.html#

Tekirda Mzesi Su Alt Arkeolojisi Sergilemeleri  c
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst