Temmuz'da Karavanla Armenistis

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Hakan_Karaduman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 238

Hakan_Karaduman

Yeni Üye
Mesajlar
8
Tepkime Puanı
7
Merhabalar. Bu yaz Temmuz ayında ilk kez karavanla Yunanistan'a, Armenistis'e gideceğiz. Yolculuğumuz Tekirdağ Şarköy'den başlayacak. Şarköy - Armenistis arası 479 km. Sınırda kaybedeceğiz vakit, molalar vs tek seferde gidemeyeceğimiz malum. Bu nedenle Yunanistan'da Armenistis öncesi bir yerde daha kalmayı planlıyoruz. Dedeağaç ya da Kavala taraflarında bir gece konaklayabileceğimiz bir karavan kampı bilen, tavsiye edecek olan var mıdır? Dedeağaç tarafında belediyenin işlettiği Alexandroupolis Municipal Camping de kalan var mı? Burada bir gece geçirip Armenistis'e devam etmek mantıklı mıdır? Teşekkürler
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst