Zj için double teyp öneri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cocojambo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,935

cocojambo

Ana Kamp
Selamlar..

Geri görüş kamerası takmaya karar verdim ve bunun içinde bir double teype ihtiyacım var..

DTM-620 XETEC diye bir model onerdiler.Çok estetik değil ve dandik görünüyo açıkçası..

Cok pahalı olmayan ve torpidoyuda fazla kesmeden bu tarzda ne kullanabilirim bu aracta ?

Sizler ne kullanıyorsunuz?

Etiketler
Ynt: Zj için double teyp öneri

ne torpidosunu kesmekten bahsediyorsunuz. normal bir teyp takın tam ekran olmayanlar var onlar yerine tam oturuyor sanki 3D film mi seyredeceksiniz. asıl sorun bizim araçlar kısa geri vites kamerasına ne gerek var benim passat ta var daha bugüne kadar birdefa baktım o zamanda arka sag tamponu bahçe kapısına vurdum. ama siz ben arazide veya şehiriçinde dvd seyredecegim diyorsanız ona sözüm yok.

Bana geri gorus göstergesi vazifesi gorucek kucuk lcd ekranı olan bi teyp de yeterli olucaktır.

3d film falan izlemicem

Model yada marka tavsiyeniz varsa alabilirim

JAMESON JS-8915 USB-SD-MMC 3.5"İNÇ ÇIKMA KAFALI .200 tl civarında işinizi ziyadesiyle görür.hem çok ufak bir uygulamayla yerine tam oturur.inceleyin ama illa bu markayı diye birşey yok bu tip küçük ekranlı versiyonlar tam zj müzik sisteminin yerine göre.

Tam olarak aradıgım sey buydu iste!

Fiyatıda pahalı değil bu özelliklere göre...

Çok teşekkür ederim mustafa bey çok yardımcı oldu bu..

rica ederim bunun için buradayız. ;)teybi aldıgınızda tekrar link açın baglantı ve monyajda yardımcı olmaya çalışayım.montajda arka sol koltugun altında orjinal infinity anfi var bunu iptal etmeniz gerekir siz .teybi alın gerisi kolay ;D.

Ewet ama zaten arabadan bi onceki sahibi arıza yaptığı için sökmüş atmış amfisini :(

Yinede bağlantı sırasında sanırım dikkatli olmak gerekiyormus.

Yardımınıza ihtiyacım olucak sanırım.

Tekrar tesekkur ediyorum..

cocojambo' Alıntı:
Ewet ama zaten arabadan bi onceki sahibi arıza yaptığı için sökmüş atmış amfisini :(

Yinede bağlantı sırasında sanırım dikkatli olmak gerekiyormus.

Yardımınıza ihtiyacım olucak sanırım.

Tekrar tesekkur ediyorum..

ben bu haftasonu pazar tam gün cumartesi yarım gün teyp takma işi ile uğraştım.. size tavsiyem aracın orjinal tesisatını ellemeyip haporlorler için kapılara yeni kablo çekmenizdir ses kaybınız sıfır olur.. teyp elektiriğinide kahverengi kablodan alırsanız kontağı kapattığınızda teyp hafızanız silinmez.. ayrıca standart teyp ler için zj lere özel çerceve satılıyor 29 tl

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,500
Kayıtlı Üye Sayımız
172,161
Kaydolan Son Üyemiz
Greender

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR