oktay kullanıcısının son içeriği

1. O

Land Rover Defender 90

Ynt: Land Rover Defender 90 Naci Kaptan şu senin Disco da ki V8 i hediye etseniz ben de bir tane hazırlayacağım ama sizi kandıramıyoruz :D
  2. O

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Ben hemen farkı söyliyeyim (90'ın sahibi olarak) Çooook seçeneği doğru cevap ama arayı kapatmaya çalışacağız artık ;)
  3. O

Defender 110 Akü İhtiyacı

Ynt: Defender 110 Akü İhtiyacı Selim, Yuasa düşünürsen Türkiye dist. çok yakın bir arkadaşım.Bayilerine yönlendiririm. Oktay 95-D90
  4. O

Extreme Unimog

Ynt: Extreme Unimog Murat Hocam ellerine sağlık Unimog efsanesine yakışır heybette bir araç olmuş.Keşke askerde bahsetseydin garajın olduğundan sadece arama-kurtarma diye konuşmuştuk. Dünya küçük valla ;) Şuan bende de bir Defender 90 var Adapazarı tarafına geçersem bir uğrarım yanına. ;)
  5. O

Land Rover Discovery V8i'nin Evrimi

Ynt: Land Rover Discovery V8i'nin Evrimi Ellerinize sağlık arazi canavarı denecek bir araç hazırlamışsınız.Güle güle kullanmanız dileğiyle. Mert senin aracında bittiğini biliyorum bir ara garajda konu açsanda G4 spec inceleyebilsek ;)
  6. O

98 Cherokee Country XJ Satılık (SATILDI)

Ynt: 98 Cherokee Country XJ Satılık (SATILDI) İlginize teşekkürler aracım satılmıştır.
  7. O

Defender Yalıtım

Ynt: Defender Yalıtım Merhaba,bu döşeme nerede satılıyor ve fotografı var mı? Teşekkürler
  8. O

Defender İç Döşeme

Ynt: Defender İç Döşeme Barboras Bey'e nasıl ulaşabiliriz.Telefonunu yada dükkan adresini bilen var mı?
  9. O

Defender Yalıtım

Ynt: Defender Yalıtım Çok teşekkürler,konuda ki Oktay ben oluyorum :) Güle güle kullanmanız dileğiyle.Benimde yakın zamanda yalıtım ile ilgileniyor olmam gerekli olacak.
  10. O

Ynt: 98 Cherokee Country XJ Satılık (SATILDI) Merhaba,birkaç fotıografını gönderiyorum.
  11. O

Kaz Dağları'nı Kaybediyoruz

Ynt: Kaz Dağları'nı Kaybediyoruz Merhaba, Konu başlığı eski fakat geçen gün NTV'de Yeşil Ekran programında izlediğin programda yine bu konuya değinildi ve gerçekten bu doğa harikasının korumak için birşeyler yapabilirmiyiz ve kimlere ulaşabiliriz diye düşündüm. Forumda ve bu forumda ki...
  12. O

Ynt: 98 Cherokee Country XJ Satılık (SATILDI) Teşekkürler Murat Bey,dediğiniz gibi aracı değerini bilecek birine satmak isterim. Aracın 2009 vergisi 6 aylık 750 TL. Temmuz vergisini ödedim.Ocak 2010'a kadar bir vergi sorunu yok.
  13. O

Ynt: 98 Cherokee Country XJ Satılık (SATILDI) İlanda yazmayı unutmuşum; Aracımda Ön diskler ve balatalar değişti. Balatalar Titanium
  14. O

Ynt: 98 Cherokee Country XJ Satılık (SATILDI) Teşekkürler Yavuz Bey, Umarım aracınızı satabilirsiniz.Sizin gibi değerinde kullanıcak bir kullanıcıya satılmasını isterim.
  15. O

Merhaba, Çok özenerek hazırladığım XJ mi satıyorum. 156000 km. Bakımlı ve donamılı Country modeli. Ek özellikler : ARB Bull Bar Tampon Safari Snorkel Wrangler MTR lastik 3" Sky Jacker Lift Kit Sky Jacker Direksiyon amortisörü. BRC Sıralı LPG Hella Comet 450 sis farı Fiyat : 28000 TL. Tel ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

SON KONULAR

Geri