Boğaz Camping

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cantunc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 99
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,187

cantunc

Kamp II
Mesajlar
496
Tepkime Puanı
8
Yer
kars
Bu yılki gezi programımıza Manavgat'ıda aldık.Okullar açıldıktan sonra bizim için esas tatil başlar.Bundan önce birkaç kez daha gelip şimdi kapanan Nostalji campingte kalmıştık.Bu yıl Manavgat'ta çok güzel bir kamp yeri olduğunu öğrenince görelim dedik.
Titreyengöl'deki Boğaz campinge geldik.Manavgat Belediye başkanı Şükrü sözen'e tüm kampçıların mail göndererek tebrik etmesi gerekir.Türkiye'de bir ilki gerçekleştirip AB.standartlarında bir kamp alanı oluşturmuş.Bundan önce kaldığımız bütün kamp yerleri bunun yanında adeta birer çöplük.Biranda kendimizi avrupanın herhangi bir ülkesindeki campingte sandık.Çadır ve motokaravan yerleri ayrılmış.Her motokaravan için parke kaplı bir park alanı ve önünde çim bir yaşam alanı mevcut.Baş tarafta elektirik ve su var.Alan asırlık çam ağaçlarıyla kaplı.Bir yanında manavgat çayı diğer yanında kum ve deniz.Kolaylık tesisleri pırıl pırıl.Mutfak,duş-wc-çamaşır yıkama yeri modern bir tesis.Çamaşır makinasından kurutma makinasına,atık su boşaltma yerinden araç yıkama yerine kadar inanılmaz bir konfor.Resroran,spor alanı,yüzme havuzu,ilk yardım ünitesi,internet.En önemlisi mangal ve günübirlikçi yok.yok.İnanılacak gibi değil.
Demekki istenirse vede insana değer verilirse ülkemdede camping yeri yapılıyormuş.
Bu vesile ile sayın başkan sözen'e bir kez daha teşekkür etmek isterim.
Fiyatı merak ediyorsunuzdur.O çöplük gibi yerlere 30-40 Tl.istiyorlarya buranın fiyatı herşey dahil sadece 20 Tl.Telefonu:0242 756 96 90.Dumansız,kargaşasız,sakin vede temiz tatil düşleyenlere duyurulur.[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]
 

Etiketler
manavgat
Ynt: Boğaz Camping fotoğrafları

Boğaz camping fotoğrafları:[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

Zi6 0201


Zi6 0207


Zi6 0209
 


Ynt: Boğaz Camping

Sayın Cantunc, Bilgileriniz için teşekkürler..
Biraz daha fotograf koyma imkanınız varmı ?. wc,deniz,yıkama üniteleri vs.
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,360
Mesajlar
1,517,013
Kayıtlı Üye Sayımız
172,014
Kaydolan Son Üyemiz
yusufçınar

SON KONULARGeri
Üst