Dağcı Arkadaşlarla Tanışmak Sohbet Etmek İsterim

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YARIMGEZEN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,754

YARIMGEZEN

Motosiklet Özgürlüktür...
Mesajlar
39
Tepkime Puanı
3
Yer
ANKARA
Merhaba, uzun yıllardır forum sayfalarından uzak biriyim, belki tek tük mesaj girmişliğim vardır forumlara. Gördüğüm kadarıyla GEZENBİLİR dağcılık bölümünde mesaj sayısı oldukça az.

Dağcılık yapan, yapmaya aday, düşünen, belki bir gün yaparım, yok arkadaş bu dağcılık akıl işi değil, dağ mı tam bir manyaklık, yok dağ başka bir aşk gibi içinde her türlü dağ geçen cümleyi kurabilen insanlarla tanışmak, sohbet etmek isterim.


Teşekkür ederim.

Umut.
 

Etiketler
"belki bir gün yaparım" grubundayım.

hani öyle çok merkalı değilim ama şöyle bir ekip toplansa, gel kardeşim biz sana bu işin inceliklerini öğreticez diyen olursa koşa koşa gelirim :smiley:
 merhaba .. pro bir kayak ve boardcuyum.. ardahandan aranıza katılıyorum şimdilik hiking ile başladım, sırasıyla trekking expedition diye gideceğimi umuyorum, ancak forum biraz durgun gibi geldi , topicler genelde 2 sene öncesi konuşulan konular ,, farklı kayak sayfalarında konular genelde hep güncel iken dağcılık neden bu kadar zayıf anlamayadım doğrusu , ya da ben mi güncel sayfalar bulamadım ya da en güncel forum burası mı onu da bilmiyorum ,,,
 
Uzun süredir Gezenbilir faaliyeti düzenlenmedi. Faaliyet forumu canlı tutuyordu. Biz de iş güç derken ihmal ettik. Bir de Facebook'a kaydı bir kısım iletişim.

Yeni kan lazım foruma. O da sizlersiniz. Yeni konu başlıkları açın. Katılan olur mutlaka.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,356
Mesajlar
1,516,944
Kayıtlı Üye Sayımız
172,010
Kaydolan Son Üyemiz
Tolga KÖNEÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst