Dağcı Arkadaşlarla Tanışmak Sohbet Etmek İsterim

YARIMGEZEN

Motosiklet Özgürlüktür...
Mesajlar
39
Tepkime puanı
3
Konum
ANKARA
Merhaba, uzun yıllardır forum sayfalarından uzak biriyim, belki tek tük mesaj girmişliğim vardır forumlara. Gördüğüm kadarıyla GEZENBİLİR dağcılık bölümünde mesaj sayısı oldukça az.

Dağcılık yapan, yapmaya aday, düşünen, belki bir gün yaparım, yok arkadaş bu dağcılık akıl işi değil, dağ mı tam bir manyaklık, yok dağ başka bir aşk gibi içinde her türlü dağ geçen cümleyi kurabilen insanlarla tanışmak, sohbet etmek isterim.


Teşekkür ederim.

Umut.
 
Mesajlar
366
Tepkime puanı
148
Konum
izmir
"belki bir gün yaparım" grubundayım.

hani öyle çok merkalı değilim ama şöyle bir ekip toplansa, gel kardeşim biz sana bu işin inceliklerini öğreticez diyen olursa koşa koşa gelirim :smiley:
 

dayredfield

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
1
Indispensable advantages that can be realized from the need to find another way to do this anymore, we understand what you want to say.
 

climber35

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
merhaba .. pro bir kayak ve boardcuyum.. ardahandan aranıza katılıyorum şimdilik hiking ile başladım, sırasıyla trekking expedition diye gideceğimi umuyorum, ancak forum biraz durgun gibi geldi , topicler genelde 2 sene öncesi konuşulan konular ,, farklı kayak sayfalarında konular genelde hep güncel iken dağcılık neden bu kadar zayıf anlamayadım doğrusu , ya da ben mi güncel sayfalar bulamadım ya da en güncel forum burası mı onu da bilmiyorum ,,,
 

EKARAIS

Şimdi orada olmak vardı demek yerine oraya git
Mesajlar
2,048
Tepkime puanı
55
Konum
İstanbul
Uzun süredir Gezenbilir faaliyeti düzenlenmedi. Faaliyet forumu canlı tutuyordu. Biz de iş güç derken ihmal ettik. Bir de Facebook'a kaydı bir kısım iletişim.

Yeni kan lazım foruma. O da sizlersiniz. Yeni konu başlıkları açın. Katılan olur mutlaka.
 


Forum istatistikleri

Konular
99,759
Mesajlar
1,472,366
Kullanıcılar
167,451
Son üye
Gezikolu

SON KONULAR

Üst