İncekum Orman Kampı

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,343

omnitemporal

MURAT ERDOĞAN
Mesajlar
2,692
Tepkime Puanı
1,232
Merhaba
Ramazan Bayramı'nda İncekum Orman Kampı'nda konakladık
Çok beğendik
10 tane civarında karavan alacak bir alan var,geri kalan bölümler çadıra ayrılmış,çok büyük bir kamp yeri,denize sıfır, ağaçlık bir alan,denizin bazı yerleri kayalık,ama rahatsız etmiyor, çadır ücreti günlük 50 TL,kaç kişi olursa olsun fiyat aynı
Elektrik ücretsiz, tuvaletler temiz, sıcak su hemen bitiyor, içinde cafe,market vs var
Kamp alanının yan tarafında denize sıfır bir alan var,bazı karavancılar orada ücretsiz konaklayabiliyor
 

Etiketler
Merhaba
Ramazan Bayramı'nda İncekum Orman Kampı'nda konakladık
........ çadır ücreti günlük 50 TL,kaç kişi olursa olsun fiyat aynı........

Alanya İncekum orman kampı yeni fiyatları aşağıda.
Adamlar bayramdan sonra yüklü zam yapmışlar.
4 kişilik çadır alanı 90 TL
Karavan yeri 120 TL olmuş.
FİYAT LİSTESİ
 

2000 - 2010 Yılları arasından her yıl düzenli olarak ağustos aylarında 15 günlük çadır kampına gittiğimiz ailemizin ve benim ilk ve en güzel çadır kamp deneyimlerini yaptığımız zamanında gözümüze ve dönemine göre güzel alt yapısı olan bir kamp alanıydı. yaklaşık 12 yıldır gitmiyorum nasip olursa bu sene sonu 10. ay gibi karavanımda biterse bir kamp planımız var. fiyatı karavanlar için 120 tl elektrik su dahil olması ve plaja sıfır ormanlık alanda bulunması arazisinin geniş olması ve içerisinde kendi kendine yetebilecek donanımı olması gerçekten avantaj.
düzeltme: resepsiyon ile görüşmemde eylül sonrasında karavan için 65-70 tl gibi bir rakama düşebileceğini öğrendim.
 


Benim de çok merak ettiğim bir yer ama çekme karavanla bu mazot fiyatlarıyla İstanbul'dan Alanya'ya gitmek pek akıl işi değil maalesef.
Kesinlikle hocam, bende şu aralar yakıt konusunu hesaplıyorum eğer ki zam yemez de 10. ayda bu fiyatlar olursa Ankara- Alanya arası tahmini 2.500 gibi bir rakama gidip gelebilirim diye düşünüyorum
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,361
Mesajlar
1,517,059
Kayıtlı Üye Sayımız
172,017
Kaydolan Son Üyemiz
emreoz07

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst