İveco Konusunda Yardım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kocaarap1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,689

kocaarap1

kocaarap1
Yer
İzmir
Merhaba aranıza Yeni katıldım.

Eylül ayı gibi İveco 17m^3bir Karavanı kendim yapmak istiyorum.
Konu hakkında İzmir civarından yardım edebilecek arkadaşlar arıyorum.

Şimdiden teşekkürler...

Selamlar,

bende foruma yeni katildim ve benimde ayni düsüncelerim var.
Bende Izmir`de yasiyorum.

Birbirimize destek olabiliriz burada ki tecrübeli ve eski üyeler ile.... :smiley:

Aracınızın iç ve dış yapısına göre önce nasıl bir dizayn uygulayacağınıza karar vermeniz lazım. Nasıl birşey yapacağınıza göre şekillendikçe deneyimli arkadaşlar buradan size yardımcı olacaktır. Kolay gelsin.:smiley:

Aracınızın iç ve dış yapısına göre önce nasıl bir dizayn uygulayacağınıza karar vermeniz lazım. Nasıl birşey yapacağınıza göre şekillendikçe deneyimli arkadaşlar buradan size yardımcı olacaktır. Kolay gelsin.:smiley:
Selam fsirin,
burada bir cok arkadas güzel isler cikarmis ve projelerini hem görsel hemde cizimler ile anlatmis, eksik olmasinlar :smiley:
Iveco Daily minibüs seklinde olsa nasil olur? Hazir heryeri camli zaten?

Selam fsirin,
burada bir cok arkadas güzel isler cikarmis ve projelerini hem görsel hemde cizimler ile anlatmis, eksik olmasinlar :smiley:
Iveco Daily minibüs seklinde olsa nasil olur? Hazir heryeri camli zaten?
Aracın içi kışın soğuk yazın sıcak olur. Bu nedenle karavan camı kullanılıyor. En azından kullanılmayan camları iptal edip arkasına izolasyon yapmak gerekir.

Şimdiden teşekkürler...
selam arkadaşım bende İzmir'de ikamet ediyorum ve bende iveco 17m3 aracımı kendim çevirdim 2007 iveco 17m3 olarak forumda bulabilirsin Çiğli'deyim istersen görüşüp fikir alış verişinde bulunabiliriz selamlar kolay gelsin

Şimdiden teşekkürler...
unutmadan bir şey daha hatırlatayım benim aracıma uyguladığım planın bende aoto cad çizimleri mevcut
ben malzemeyi cnc de kestirip topladım böylelikle çok az fire vermiş oldum zmanım el verdiğince yardımcı olabilirim

Arkadaşlar merhaba ,
Aranıza bu gün katıldım 10 yıl kadar 10Mt tekne hayatı yaşadık Yaş 60 olunca hanım karavana dönelim dedi :smiley:

Şu an iveco daily üzerinde duruyoruz ama o kadar fazla çeşidi var ki 35c13 40c15 50c11 vs vs gibi bu konuda bu araçlar hakkında bilgisi olan var mı varsa paylaşabilir mi .

Şimdiden teşekkürler

B
Arkadaşlar merhaba ,
Aranıza bu gün katıldım 10 yıl kadar 10Mt tekne hayatı yaşadık Yaş 60 olunca hanım karavana dönelim dedi :smiley:

Şu an iveco daily üzerinde duruyoruz ama o kadar fazla çeşidi var ki 35c13 40c15 50c11 vs vs gibi bu konuda bu araçlar hakkında bilgisi olan var mı varsa paylaşabilir mi .

Şimdiden teşekkürler
Bizimki 35S11 2003 model 10.2m3 iç uzunluk 3.0m

Merhaba; İveco'culardan bir ricam olacak kırsalda kullanabilmem için differensiyel kilidi olması gerektiğine inanıyorum. Daha önce böyle bir uygulama yapan var mı acaba içinizde, ya da konu hakkında bilgisi olan. Teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri