İzmir'i bilenler yardım lütfen

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,191

omnitemporal

MURAT ERDOĞAN
Mesajlar
2,692
Tepkime Puanı
1,232
arkadaşlar bu hafta sonu eskişehirden izmire gitmeyi planlıyoruz,2 adet çocuklu aileyiz,bir motokaravan ve çadırlarımız var,motorlu bir şişme botumuz var
izmir çevresinde hem hafta sonu kampı yapabileceğimiz,ateş yakabileceğimiz,kıyıdan ve botla açılarak açıktan olta ile av yapabileceğimiz sakin,ağaçlık bir sahil varmı?
 

Etiketler
Ynt: İzmir'i bilenler yardım lütfen

urla ilçesi demircili köyü var ama ağaçlık alanı az ,netten araştırabilirsin..
urla zeytineli köyü var muhteşem sahiliyle olta için,karavan için ideal dhmi kampının hemen önü,araştır.
eski foça yeni foça arasındaki koylar var ama bu mevsimde baya bir ıssız olur.
urla karaburun arası koylar var ağaçlık alanlar ama yine insandan uzak..
karaburun çeşme arası koylar var ama medeniyetten uzak.
çeşmenin ıldırı köyü var biraz ilerisinde kara reis çiftliği varetrafındaki koyları dolaşman gerekiyor.
dikili yakınlarında denizköy var.. fena sayılmaz
özdere ve gümüldür kasabaları var buralarda alternatif fazla..medeniyete yakın
bu yerlerin en yakını 30 km en uzağı 90 km
benim tavsiyem zeytineli köyü... gündüzden jandarmaya haber verirsiniz çünkü köyle sahil arası 3 -4 km falan.deniz kumsal muhteşem. balık bol. arabalar denize sıfır yaklaşabiliyor. kumsal geniş. bakkal çakkal var .insan az da olsa var.(burası çok çok önemli bir siyasetçinin de kafa dinleme yeri)
araştırın aklınıza takılan olursa, desteğe hazırım..
 

Ynt: İzmir'i bilenler yardım lütfen

çok yardımcı oldunuz, zeytineli yakınına gidelim
teşekürler :D
 

Ynt: İzmir'i bilenler yardım lütfen

yalnız zeytinler köyü ile zeytineli köyü çok karıştırılır dikkat edin.birbirine yakınlar ama gidecek olursanız siz zeytineline gideceksiniz. çeşme otobanından giderseniz zeytinler gişesinden çıkıp çeşme istikametine dönüp yaklaşık 3 km sonra soldan köy yoluna sapacaksınız. tabelası çok küçük olduğu için devlet hava meydanları işletmesi kamp tabelasını görürseniz yol doğru yoldur. sahilde botunuz olduğu için söylüyorum balık sol taraftadır.(doğu tarafında) bilginize..
 

Ynt: İzmir'i bilenler yardım lütfen

ne kadar teşekkür etsem azdır,aynen dediğiniz yere gideceğiz,biz eskişehirliyiz,aslında tatlı su balıkçısıyız,denizde pek deneyimimiz de yok,acaba nasıl bir olta,yem ve avlanma taktiği uygulasak başarılı oluruz,bu mevsimde hangi balıkları tutabiliriz,birde sizinle cepten irtibata geçebilirmiyim,hatta yolunuz düşerse çaya bekleriz
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,360
Mesajlar
1,517,007
Kayıtlı Üye Sayımız
172,014
Kaydolan Son Üyemiz
yusufçınar

SON KONULARGeri
Üst